Весільний відеооператор

Весільний відеооператор

Весільний відеооператорНа будь-якому весіллі окрім фотосесії прийнято знімати те, що відбувається через призму об’єктиву професійної відеокамери. Не справа, якщо в сім’ї буде хай і шикарний, але єдиний фотоальбом. Але якщо буде додаткова відеокасета або DVD-диск, то усе весілля можна переглядати на великом екрані телевізора впродовж довгого сімейного життя.

Але послуги справжніх професіоналів коштують зовсім не дешево. Курси відеооператорів в серйозних структурах займають не менше двох років. І якщо клієнт дійсно хоче, щоб його весілля було зняте з належним професіоналізмом, економити на фінансах не рекомендується.

Тільки справжній професіонал зніматиме на якісну професійну відеокамеру “Бетакам”, яка не лише матиме оптичну і цифрову стабілізацію зображення, але має найвищі показники по якості, формату (може бути використаний цифровий формат D5 і D6), по контрасту і яскравості.

Іншими словами, кінцевий продукт – подарунковий DVD-диск матиме студійну якість, яка є тільки на телебаченні!

Іноді деякі замовники, ознайомившись з розцінками на відео, намагаються віддати усю зйомку своїм друзям або родичам, що мають любительські відеокамери. Такой “економний” підхід особливо яскраво буде видний під час перегляду на телевізорі – наречені постійно випадатимуть з кадру, зображення тремтітиме, а про усі спецефекти можна забути. Потрібен професійний відеооператор львів будь то чи інше місто, їх знайдеться багато.

Знімати те, що відбувається на весіллі також треба уміти. Якщо професійний відеооператор вчасно знайде потрібний ракурс, надіне сонячну бленду на об’єктив, використовуватиме надкамерний ліхтар при зйомці в закритих приміщеннях, то він зможе зняти те, що усе, що відбувається з належною якістю на будь-якій техніці!

Як тільки матеріал буде знятий, то професійний відеооператор грамотно відформатує усі кадри в DVD або MP4, і зрозуміло, додасть потрібні спецефекти і музичний ряд, без йього неможливо представити якісну відеороботу справжнього професіонала!