Весільні зачіски для короткого волосся

Весільні зачіски

Весільні зачіскиДалеко не всі представниці прекрасної статі носять довге волосся. 21 століття – це епоха стильних стрижок, тому і нареченої сьогоднішнього дня часто йдуть під вінець з коротким волоссям. Звичайно, весільний образ з короткою стрижкою стиліста створювати набагато складніше, ніж робити зачіску з довгого волосся. Але і в цьому випадку поле для фантазії не обмежується довжиною шевелюри.

• Змініть стрижку і колір

Якщо ви звикли регулярно міняти стрижки, знайте: весілля – чудовий привід для експериментів з новим чином. Нова форма зачіски, новий колір волосся – все це тільки позитивно позначиться на вашому настрої і забезпечить вам увагу як з боку новоявленого чоловіка, так і з боку гостей. Проте не перестарайтеся з експериментами: робіть стрижку тільки у перевіреного професійного майстра, якому ви давно довіряєте і точно знаєте він не зіпсує вам зовнішній вигляд прямо перед торжеством.

• Зробіть нову укладку

Професійні стилісти і фахівці з перукарського справі знають, що без якісної укладання ніяка стрижка ні за що не буде виглядати так, як її задумав майстер. Особливо це правило стосується весільної укладки. Відмінний вихід перед весіллям: попросіть перукаря укласти вашу звичну стрижку по-новому – наїжачити, перекинути чубок на інший бік, і, врешті-решт накрутити на дрібні бігуді або використовувати дифузор. Ось побачите, ваша колишня стрижка буде здаватися святковою.

• Використовуйте аксесуари

Квіти на шпильках, діадеми зі стразами і бантиками, капелюшки, фата, – все це в руках умілого фахівця з весільним зачіскам перетвориться на екстравагантне весільну прикраса, зрадить вашому образу родзинку, підкресливши красу вашої стрижки і ваш відмінний смак. Запам’ятайте, милі нареченої: краса полягає не в довжині волосся, в умінні добре виглядати з будь-якою довжиною.

P.S.  Приготування до весілля – це складний і дуже трудоємкий процес. Треба стільки всього встигнути зробити – купити весільну сукню замовити заклад для святкування, розпланувати день до найменших деталей.