Вибираємо весільну зачіску для нареченої

весільна зачіска

весільна зачіскаДо вибору весільної зачіски потрібно уважно поставитися і відповідально. Слід пам’ятати, що весільна зачіска вирішує одночасно кілька завдань. По-перше, зачіска повинна зробити наречену єдиною і неповторною в цей важливий день. Другим завданням весільної зачіски є маскування всіх можливих недоліків обличчя і фігури, з тим, щоб наречена виглядала в цей день самою досконалістю. І, нарешті, зачіска повинна стати останнім штрихом, який доповнює і завершує ідеальний образ юної і прекрасної принцеси.

Весільну зачіску слід підбирати з урахуванням особистих уподобань, не варто сліпо підкорятися віянням моди або порадам подружок. Зачіска повинна підбиратися індивідуально для кожної нареченої, відповідати характерним особливостям і внутрішньому стану. Якщо підібрати для спокійної скромної дівчини зачіску з ультрамодних афрокосичек, навряд чи вона зможе відчувати себе комфортно і розкуто.

Фахівці радять вибирати зачіску для весілля завчасно. Непогано було б заздалегідь “прорепетирувати” зі стилістом, це може допомогти звикнути до обраного способу і, можливо, змінити зачіску вчасно на інший, більш підходящий варіант.

Найважливіше у весільній зачісці – це міцність. Зачіска повинна зберігати свіжість і тримати форму на протязі всього святкового дня.

Обов’язково треба враховувати, що зачіска тільки частина весільного образу, і вона повинна відповідати всім іншим елементам: сукні, макіяжу і аксесуарам. Дивно виглядає розкішна висока корона з кіс разом з короткою легковажною сукнею. Яскравий насичений макіяж може виглядати вульгарно при розпущеному волоссі.

Краще провести більше часу перед дзеркалом, але підібрати зачіску, враховуючи особливості форми обличчя. Для круглолицих наречених краще відмовитися від локонів на скронях і віддати перевагу волоссю, піднятоту на верхівці – це візуально витягає обличчя. При великих рисах обличчя кращим вибором стане гладка зачіска, а при дрібних – варто вибрати зачіску з завивки, яка однаково добре виглядає і на довгому і на короткому волоссі. У разі трикутної форми обличчя слід уникати зачісувати волосся назад, а квадратну форму приховають романтичні хвилі чи асиметричне укладання. І, нарешті, головна ознака правильно підібраної весільної зачіски – коли наречена відчуває себе прекрасною і незвичайною, адже весілля явище в нашому житті унікальне.