Поради з вибору весільної сукні

весільна сукня

весільна сукняСучасна модна індустрія пропонує нам величезний вибір весільних суконь, найрізноманітніших моделей і забарвлень. Усім давно відомо, що класичний колір весільних суконь – білий. Цей колір – втілення чистоти і невинності. Традиція надівати білу сукню прийшла до нас з сусідньої Європи. Колись за часів Русі наречена одягалася в червону сукню. Для того, щоб не загубитися в різноманітті варіантів варто спершу визначити, що є головним у весільному вбранні – фасон або колір? Чи існують обмеження в цьому?

Колір і фасон, яким ви віддасте свою перевагу, можуть багато розповісти про ваші устої і смаки. Передусім, пам’ятайте, що вибираючи сукню треба звернути увагу на колір сорочки і костюма жениха, а також гамму усього весілля. Гармонія в кольорі відіграє дуже важливу роль. Також сукня повинна поєднуватися з букетом, бутоньєрками.

Вибираючи сукню, не забувайте і про пору року, коли відбувається ваша урочистість. Добре продумайте деталі вашого наряду і підберіть гамму кольорів, щоб виглядати неповторно і жаркого яскравого літа і холодної білосніжної зими і теплої рудої осені. Якщо весілля відбуватиметься в прохолодну пору року, вам обов’язково знадобиться тепле болеро, горжетка. Їх колірна гамма теж дуже важлива, адже вам доведеться користуватися ними весь день – починаючи з реєстрації і до урочистого банкету.

Отже спершу визначитеся з фасоном сукні. Це можна зробити, прогулявшись безкрайніми просторами інтернету. Розгляньте різноманітні каталоги, порівняйте ціни. Окрім сукні вам знадобляться і інші аксесуари, такі як фата, туфлі, весільний букет, рукавички, біжутерія і сумочка. До речі на сайті тут знайдете ще декілька порад по вибору сукні.

Пошук сукні краще почати за 2-3 місяці до урочистості, адже підбір сукні і усіх аксесуарів займає тривалий час. Підберіть декілька весільних салонів, розгляньте їх ціни, уточніть графік роботи.

З собою візьміть пару подруг – погляд з боку ніколи не буде зайвим. Прийшовши в салон, відразу повідомте продавця, яку суму ви маєте в розпорядженні. Це заощадить ваш час на пошуки і примірки, а також убереже вас від розчарувань. Дослухайтеся до порад продавців, адже вони мають досвід в підборі суконь і зможуть полегшити вам пошук. До того ж вони краще орієнтуються в асортименті і можуть запропонувати вам сукні, які ви могли відразу не помітити. Спочатку вони могли здатися вам непомітними, але на вас можуть виглядати, як ні на кому іншому. Сфотографуйтеся у вподобаних вам сукнях і удома розгляньте фотографії.

Вибравши сукню, підберіть до неї необхідні аксесуари. Після купівлі наряду не варто більше ходити по весільних салонах, адже ви ризикуєте побачити не менш красиву і дешевшу сукню, або ще красивіше, ніж ваша і трохи дорожче і почнете жалкувати за своїм вибором. Навіщо засмучуватися напередодні головного свята у вашому житті, адже ви так мріяли про нього і з таким нетерпінням його чекали. Нехай на вашому обличчі цвіте посмішка, а ваше життя осяває взаємна, міцна любов.