Весільний банкет у вікторіанському стилі

ресторан для весілля

ресторан для весілляВесілля у вікторіанському стилі – шалено красиве і урочисте свято. Проте особливу увагу слід приділити весільному банкету, а особливо правильному оформленню. Адже необхідно врахувати усі нюанси, щоб ваш весільний вечір повністю відповідав заявленій стилістиці.

В першу чергу, слід визначитися з кольорами для оформлення банкетного залу. Прийнятніше вибирати  пастельні відтінки. Наприклад, дуже красиво буде виглядати колір слонової кістки.  Що стосується декору, то весільний зал можна прикрасити гірляндами з живих квітів або кристалів. Як варіант можна вибрати ресторан Фігаро figaro-kiev.com/vasha_svadba у Києві, де серед різних тематичних залів знайдете той, що відповідає вашому стилю.  Працівники закладу виконають всі необхідні роботи по прикрашенню зали, приготуванню страв і т.п. Більше фото ресторану можете знайти в галереї.

Весільний банкет

Для створення романтичної атмосфери можна прикрасити весільний стіл свічками. Тільки не забувайте про стиль свята і використайте срібні вишукані свічники. На додаток, уважно вивчите норми етикету для урочистих прийомів. І не забудьте про правильну сервіровку столу.

Якщо ви хочете, повністю навантажити гостей у вікторіанську епоху, то зверніть особливу увагу на солодощі, які слід подавати на вікторіанському весіллі. За традицією, на вікторіанському весіллі подавалися три торти. Першим був фруктовий торт, покритий глазур’ю. Другий торт символізував жениха і був темними коржами. А третій торт, що складається зі світлих коржів, був символом нареченої. Щоб проявити оригінальність ви цілком можете прикрасити торти кольоровою глазур’ю із зображеннями. Подавати такі торти краще всього на фарфоровому посуді.

Варто згадати і про  запрошення у вікторіанському стилі. Як правило, їх писали вручну на білому папері. Перша буква на початку кожного абзацу могла прикрашатися незвичайними завитками або візерунками. Запрошення на весілля повинне складатися з трьох частин: саме запрошення, зовнішній конверт і внутрішній конверт, оформлений в стилі запрошення на весілля. Якщо ваші можливості вам дозволяють, то можна найняти спеціальну людину, яка доставлятиме такі незвичайні запрошення.

При організації банкету не слід забувати і про таку важливу річ, як музика. Адже саме вона допомагає створити особливу атмосферу урочистості свята. Найідеальнішим варіантом для весільного банкету у вікторіанському стилі буде особистий оркестр. А якщо ви вирішили зупинитися на одному музикантові – шлях це буде арфіст або піаніст.

Усі ці деталі дозволять вам створити елегантне і урочисте весілля у вікторіанському стилі. Це буде воістину королівський прийом, на якому усі гості відчують величну атмосферу весільного вечора.