Веселі уроки у ванні: математика

Веселі уроки у ванні

Веселі уроки у ванніВикористовуючи стіни замість дошки можна легко запамятати геометричні фігури. Мама малює на стіні квадрат або трикутник, а малюк стирає його пальчиком. Порахуйте разом, скільки кутів у цих фігур. А ось у круга кутів немає.. Геометричні фігурки можна вирізувати з тонкого поролону. Тоді у малюка зявиться багато мочалок. Ними можна просто грати, розглядати і вивчати, а можна виконувати мамині інструкції: давай помиємо животик червоним квадратиком а ніжки потремо синім ромбом..

 Займемося веселим рахунком. Наприклад, злічимо, скільки маленьких скляночок води поміститься у велику пластикову пляшку, а скільки ложок води в маленькій скляночці. Для того, щоб малюкові було зручно наливати воду у вузьку шийку, навчите його користуватися воронкою. Якщо крихітка тільки освоюється з кількісним рахунком, поступите так: візьміть яскравий маркер і відмічайте рівень води на стінці пляшки. Коли пляшка заповниться доверху, разом з малюком полічіть ділення.Скільки їх, стільки і склянок ви налили.

Якщо у вас відшукаються привезені з моря черепашки і морські камінчики, насипаємо їх на дно ванни, а потім виловлюємо і складаємо в пластикові коробочки або в половинки мильниць. Не забуваємо сортувати: черепашки окремо, камінчики окремо. Злічимо, скільки і чого ми наловили. Замість черепашок можна використовувати великі гудзики, іграшки від “киндер-сюрпризов”.