Велика чи невелика різниця

Якщо ви зустрічаєтеся з хлопцем, який на кілька років (або й місяців чи тижнів) молодший за вас чи нижчий зростом, будьте готовими до шпильок від недоброзичливців або настанов-докорів-втручань не в свої справи від армії родичів та друзів.

Отже, по-перше: різниця в зрості, вазі чи віці не настільки глобальна як, скажімо, різниця у рисах характеру чи релігійних поглядах, хоча навіть тут при великому бажанні можливі компроміси. По-друге, сучасний демократичний світ диктує тенденцію: будь-що, що відрізняє вас від сірого натовпу, є вашою фішкою, родзинкою, називайте як завгодно, – це те, що робить вас особливим і завдяки чому вас запам’ятовують.

Будь-який недолік може стати вашою ж перевагою, якщо правильно, вигідно, із гордо піднятою головою це подати. Ваш обранець нижчий? Це ще не привід відмовлятися від каблуків, якщо ви їх носите. Не роздумуючи, одягайте підбори і йдіть на побачення. Невже краще обливати своє горе слізьми у темному закутку на самоті? Так само і з віком: вашій бабусі може здатися, що то неприпустима річ – стосунки із молодшим партнером, навіть, якщо різниця – кілька місяців, а то й тижнів життя. Але ж світ еволюціонує, позбувається стереотипів, прогресує.

Чому нині існує думка, начебто стосунки, де дівчина старша за хлопця, це щось на зразок модного віяння? Це мода, для якої пріоритетною є зручність і власні почуття, а не зациклювання на тому, «що скажуть люди». Люди неодмінно щось скажуть, не турбуйтеся, як не за зріст чи вік, то ще за щось.

Якщо вам добре разом, якщо ви життя не уявляєте один без одного, то, напевно, непідходящий зріст чи вік не становитиме суттєвої загрози, чи не так?

www.vkusniymir.ru – вкусные рецепты любой сложности!