Ведення онлайн-блогу про здоровий спосіб життя

онлайн-блог

онлайн-блогЯкщо запитати у першої кращої людини: “Що об’єднує між собою всіх представниць прекрасної статі?” Більшість, не замислюючись, скаже: “прагнення схуднути, незрозуміле бажання завжди і скрізь” бути на висоті “і непереборна пристрасть до покупок”. Погодьтеся, все це абсолютна правда. Жінки за великим рахунком створені щоб бути головним об’єктом уваги, тому не можуть дозволити собі мати непривабливий зовнішній вигляд. Діти і ті, стоячи перед дзеркалом, сумно вигукують, переживаючи – я товста!

Чомусь чоловіки набагато лояльніше ставляться до своєї фігури – для них пивний живіт справжній привід для гордості. А от якщо обраниця трохи одужає, їй відразу рекомендується “трохи схуднути”. Причому жінка, коли рішення приймає вона сама, готова випробувати найважчі і жорсткі дієти, а ось під тиском (нехай навіть досить м’яким) відчуває непідробне роздратування. Але, дієти все одно приймаються до уваги і процес схуднення починається. Але в дійсності вибрати ефективний спосіб зниження ваги не так-то просто.

Скільки літератури на цю тему існує! Книжкові магазини та газетні кіоски фактично переповнені нею! На даний момент, щоб стати автором (а, точніше почати вважати себе ним) досить випустити найпростішу методичку про дієти, ніж власне і займається кожен другий. Давати поради добре на словах, при цьому головним своїм завданням ставлячи власне збагачення! А де ж людям, хто дійсно хоче схуднути, Знайти достовірну і повну інформацію? Деякі дами фанатично скуповують все брошури і книги, які присвячені різним способам зниження ваги. Але схуднення у них наступає тільки в результаті постійного “перенесення” цієї макулатури з книжкового до себе додому, а потім на смітник!

Більш “просунуті” дами вже давно не ходять за дешевими порадами в книжковий магазин, вважаючи за краще підбирати дієти будинку, в затишному кріслі біля комп’ютера. В Інтернеті є маса корисних відомостей про фактично будь-якому питанні, а слово “дієта” в будь-якому пошуковику варто, чи не на першому місці за кількістю щоденних запитів. Не важко погодитися, що даний спосіб підібрати метод схуднення набагато зручніше, швидше, дешевше і логічніше, ніж нескінченні пошуки книг по магазинах. Ще одна перевага – в мережі велику кількість людей мріють точно про те ж – схуднути за всяку ціну. Вони спілкуються, обговорюють нові дієти і їх ефективність, діляться порадами, причому листування ведеться з усім світом. Звичайно на таких проектах також популярними є і суміжі теми – краса, кулінарія, дівчата залюбки діляться враженнями про новий солярій або салон краси, розповідають про смачні рецепти і т.п.

Деякі активісти ведуть особисті блоги, де розповідають про свій спосіб знизити вагу. Ви завжди можете поміркувати на улюблену тему, поцікавитися рецептами дієтичних страв, задати питання, а також залишати коментарі. Головне, що ви будете почувати в даний момент – ви не самотні у своєму бажанні схуднути. Мільйони людей в цю ж саму хвилину мріють про те ж. Є ще більш незвичайний спосіб “худнути в мережі” – це щоденник схуднення онлайн.

Його заводять на веб-сайті, присвяченому дієтам і темі здоров’я. Потім день за днем роблять записи, які можуть бути відкриті для публіки. А це в свою чергу означає, що всі ваші перемоги і невдачі прочитають точно такі ж люди, як ви. Хтось звернеться з радою, хтось приведе свій приклад – як би там не було худнути разом в однодумцями набагато веселіше, цікавіше і простіше!