Сім днів просвітлення: VEDALFE-2014 в Києві!

VEDALFE-2014 в Києві

Уявіть тисячі щасливих людей з усіх куточків планети, які збираються просто неба! З 30 липня по 5 серпня у рамках АРТ-ПІКНИКА Слави Фроловой відбудеться IV Міжнародний фестиваль VEDALIFE, найбільший в Україні фестиваль йоги, ведичної культури, здорового способу життя та позитивного мислення.  

VEDALFE-2014 в Києві

Цього року на фестивалі очікується 10 000 гостей з Індії, Європи, Австралії, США, України. Фестиваль вперше пройде на новому майданчику – «Арт-Пікніку Слави Фролової».

VEDALIFE 2014 – це 7 днів позитиву просто неба. 7 днів, щоб змінити себе на краще. 7 днів чистої радості. 7 днів натхнення. 7 днів нових смаків і відчуттів. 7 днів у паралельному світі для жителів і гостей мегаполісу.

VEDALIFE-2014 стане святом миру, добра і духовності. VEDALIFE – некомерційний фестиваль, який створюється силами волонтерів. ВХІД НА ВСІ ПОДІЇ ФЕСТИВАЛЮ – ВІЛЬНИЙ! Щоб безкоштовно відвідати VEDALIFE-2014, потрібно зареєструватися на сайті www.vedalife.camp

Що робить VEDALIFE-2014 безпрецедентною подією в фестивальному житті  України? Послання світу, краси і гармонії, яке об’єднує гостей фестивалю з усієї планети. Це послання несуть духовні вчителі, музиканти, майстри йоги, які приїдуть в Україну з різних куточків планети. Багато хто з них вперше відвідає нашу країну в цей складний час.

Мета фестивалю – допомогти людям змінити своє життя на краще. Як бути здоровим, активним, щасливим? Як займатися йогою? Як правильно харчуватися? Як ставитися до себе та інших? Як реалізувати свій творчий і духовний потенціал? Про це можна дізнатися на VEDALIFE – і відразу перейти до практики!

Три роки поспіль, фестиваль збирає в Києві тисячі людей, які хочуть жити здоровим, духовним,  усвідомленим життям. І з кожним роком таких людей більшає. Саме ці люди роблять VEDALIFE сучасним духовним і культурним феноменом.

Презентацією фестивалю 29 липня стане древній перфоманс – створення найбільшої в Україні МАНДАЛИ МИРУ. Цей символ гармонії і єдності служить енергетичним закликом до миру: тисячі гостей фестивалю вкладуть в створення мандали свої позитивні думки та побажання.

Головні події VEDALIFE-2014:

ЗУСТРІЧІ З ДУХОВНИМИ ВЧИТЕЛЯМИ з усього світу: багато з них відвідають Україну вперше!

«ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ»: стародавня Ведична мудрість – для сучасної жінки. Мистецтво краси, йога для жінок, кулінарні та танцювальні майстер-класи, індійські прикраси, мехенді,

«ХОЛІ – СВЯТО ФАРБ» – одно з найулюбленіших свят Індії! На Холі можна розфарбувати світ у буквальному сенсі цього слова: тисячі людей починають одночасно обсипати один одного найяскравішими фарбами! На VEDALIFE безкоштовно роздаються оригінальні індійські фарби для Холі на рослинній основі – вони безпечні та їх легко відіпрати.

MEGA-ETHNO-JAM: найбільший етно-джем-сейшн в Україні. Десятки музикантів зберуться просто неба, щоб зіграти в єдиному ритмі на незвичайних, екзотичних, сакральних інструментах планети. Ведучий і куратор джему – Ваня Пух.

«СИЛА ЙОГІВ»: вражаюче мистецтво левітації, «ходіння по муках» – склу та розпеченому вугіллю.

«КОРОВА-PARTY»: веселе свято священних корів!

– «КІНО І ЗОРІ»: перший в світі пересувний ведичний КІНОТЕАТР-ПЛАНЕТАРІЙ, а поряд з ним – безкоштовні сеанси «тротуарної астрономії» від магазину оптичних приладів «ПОБАЧИТИ ВСЕ» (на вихідних з 22:00 до 00:00)

ПЕРШЕ ВЕДИЧНЕ КАФЕ «ДЖАГАННАТ» У КИЄВІ: легендарний вегетаріанський бренд відтепер в Україні. Екзотичні страви подарують вам нові смаки і відчуття!

СПРАВЖНЄ ВЕДИЧНЕ ВЕСІЛЛЯ, під час якого молодята укладають союз на сім життів.

– ЩОДЕННІ ЙОГА-МАРАФОНИ – ЙОГА В ПОВІТРІ Й НА ЗЕМЛІ, концерти кращих музичних команд незалежної сцени, перфоманси, фаєр-шоу, кулінарні майстер-класи і вегетаріанські частування, семінари та МАЙСТЕР-КЛАСИ зі здорового харчування: ведичної кухні, вегетаріанства, веганства, сироїдіння. Консультації ведичних психологів, астрологів, фахівців з аюрведи, еко-майданчик, БІБЛІОТЕКА МУДРЕЦІВ.

На фестивалі організовано безкоштовне наметове містечко і дитячий майданчик.

 – З питань організації інтерв’ю, ефірів зі спікерами фестивалю (файл – у додатку) додаткової інформації(фото, відеоролик, коментарі) – звертатися за тел. 067 7700757 (медіа-координатор фестивалю Оксана Шевченко) fest.vedalife @ gmail.com