Вечір у «фіолетовому» колі

Нещодавно, один з луцьких гуртів відсвяткував своє перше день народження. 20 листопада 2009 року у місті Луцьку народився гурт «Фіолет», до складу якого зараз входять: Сергій Мартинюк ( Колос ) – вокал, тексти; Андрій Олексюк – бас-гітара; Микола Тимощук – гітара; Петро Свіст – клавіші, аранжування; Валік Миронюк – барабани; Славко Писарський – труба; Марина Хромих – організатор концертів та менеджер гурту.

Свій день народження хлопці відсвяткували у колі однодумців і шанувальників, у караоке клубі «Sinatra». Близько 18-ї години, біля клубу, вже зібрались натовпи фанів. Всі чекали початку. Був справжній ажіотаж, близько дві сотні прихильників завітали привітати «Фіолет».

Проводила вечірку відома ведуча радіостанції «СіД.ФМ» – Вікторія Жуковська. Всі присутні мали можливість придбати диск «Фіолету» з автографами учасників гурту. Першими на сцену вечірки вийшли екс-«Копірайт» з новим солістом – дівчиною ( ! ) Маргаритою. Гурт, поки що без найменування, чекає пропозицій щодо назви у своїх слухачів. Вони привітали всю «фіолетову» сім`ю зі святом та виконали три пісні – одну з яких – «Закричи» Маргарита написала за п`ять днів до виступу ( у понеділок ).

Далі на сцену вийшли винуватці свята, розділивши свій виступ на дві частини.
Перед кожною піснею, Колос відповідно коментував її та розповідав якісь цікаві історії, пов`язані з ними. До прикладу, він розповів, що з пісні «Трохи тепла» розпочинають день прихильники гурту та здивувався, коли згадав, що за рік вони об`їхали всю Україну.

Відбулась презентація пісень «Вибираю тебе», «Осінь» та «Пусте», до написання якої свого часу долучилась та ж таки Маргарита. Відвідувачі клубу «Sinatra» також мали змогу почути пісню «Паливо», яку дуже рідко почуєш на концертах.
Поки хлопці готувались до другої частини свого виступу, їх привітали рівненські хлопаки – «Брем Стокер», що досить кумедно привітали «Фіолет» та виконали дві пісні на біс.

Другу частину хлопці розпочали з пісні «Далі», при виконанні якої приєднались екс-учасники гурту – Олексій Лазарєв та Юра Шурай. Пані Жуковська також поцікавилась у Колоса, про найоригінальніший автограф за рік і виявилось, що його попросили у туалеті на автовокзалі на тому ж таки туалетному папері:)

Отже, гурт за рік зробив дійсно багато. Слухайте і насолоджуйтесь їхньою музикою і все буде в фіолеті;)