Веб-дизайн в стилі мінімалізм

Веб-дизайн мінімалізм

Веб-дизайн мінімалізмМінімалізм є популярним трендом в веб-дизайні сайтів останнім часом. Питання в тому, чи дійсно прості сайти проектуються відповідно до правил мінімалізму. Дуже часто створюється враження, що веб-дизайнер просто з’єднав два компоненти разом і назвав це мінімалізмом.

Основи мінімалізму в веб-дизайні застосовуються за рахунок розміщення найменшої кількості елементів, а саме тих, які необхідні для певного дизайну. Веб-дизайн сайту також повинен виключати непотрібні елементи, повністю концентруючись на основних функціях сайту, залишаючи тільки необхідні компоненти.

Веб-дизайн слід послідовно спрощувати до межі юзабіліті і функціональності, щоб не порушити цілісність сайту. В дизайні сайту можна вибирати не тільки класичну колірну палітру з сірого, чорного і білого, так як в мінімалістичному веб-дизайні знайдеться місце будь-якого кольору.

Особливу увагу необхідно приділити простору, так як вільний простір біля елемента контролює його значимість у загальній структурі і визначає ієрархічність елементів. Щоб позначити мінімалізм веб-дизайну можна використовувати тонкі фонові візерунки в якості бекграунду, додаючи інтерес і гостроту, або застосувати велику типографіку для поєднання смисловий складової та функції декоративного графічного елементу.

Мінімалізм у веб-дизайні – це засіб, а не мета. Сайт повинен справляти враження при першому відвідуванні, але в той же час користувач з легкістю повинен відшукувати потрібну йому інформацію.

Прикладом мінімалістичного сайту можна вважати проект http://torbay.com.ua/ де в принципі все основні деталі і нюанси досить коротко і просто висвітлені на головній сторінці проекту.