Вчимо з дитиною вірш до Нового Року

вірш на Новий Рік

вірш на Новий РікНовий Рік – важливе свято, якого чекають як діти, так і дорослі. Особливо діти радіють урочистості, що наближається. Подарунки, наряджена ялинка і прикрашений будинок – усе це незмінні атрибути року, що наближається.

Новорічний виступ в школі або дитячому саду – дуже важливий для дитини. Тому, ви як батьки повинні потурбуватися про те, щоб малюк почував себе на цьому заході казковим героєм.

По-перше, важливою обставиною є вік малюка. З дитиною шкільного віку вивчити вірш легше, ніж з малюком, який ще відвідує садок.

Але, в тому або іншому випадку, використайте наступні поради:

Учіть вірш зранку. Зранку, як правило, інформація запам’ятовується краще і набагато швидше.

Для першого разу не треба вибирати занадто складний, великий вірш. Краще розпочати з легенького вірша, що швидко запам’ятовується, а потім можна буде спробувати вивчити щось складніше.

У вигляді гри. Не варто ні в якому разі примушувати дитину учити що-небудь, важливо зробити так щоб дитина сама захотіла. Мотивуйте малюка, як варіант скажіть, що якщо він вивчить новорічний вірш, то отримає класний подарунок від діда морозу зранку.

Головне не психуйте і не лайте дитину якщо у нього не виходить відразу все запам’ятати. Наберіться терпіння і поступово учіть нові вірші, разом розвивайте пам’ять дитини.

P.S. Как уже было сказано выше, хорошо было бы организовать для детей настоящий праздник. Вам может пригодится организация детских праздников киев будь то или другой город. Сторонние услуги позволят не тратить свое время на организацию.