Вартість Ideapad Miix 10 не перевищуватиме 499 євро

Ideapad Miix 10

Ideapad Miix 10Не так давно корпорацією «Lenovo» була проведена конференція, на якій демонструвався десятидюймовий планшетник Lenovo IdeaPad-Miix, що функціонує на OC Windows-8.

На засіданні розглядалося питання розширення модельного ряду Lenovo в нинішньому році. Були розглянуті останні новинки виробника – Ideatab А1000, що працює на Аndroid і Windows 8-планшетник Ideapad-miiх, реалізований на базі чіпсета Intel Atom-ZЗ500 Clovertrail, особливістю якого є переважання чохла-підставки, оснащеного вбудованою клавіатурою.

У оснащення Lenovo IdeaPad-Miix-10 входить десятидюймовий ips-дісплей (1З66х768 крапок) і мікропроцесор Intel Atom-ZЗ500, 2-гігабайтна ram-пам’ять, 64-гігабайтна flash-пам’ять і Hdmi-відеовиход. Пристрій обладнаний 1,З-мегапіксельной передньою відеокамерою. Час незалежного функціонування дорівнює приблизно 8-мі годиннику.

Універсальна модель Ideapad-miix може використовуватися і як планшетника і як звичайний ноутбук (в цьому випадку застосовується кожух-підставка, укомплектована повноцінною клавіатурою). Виробник виділив даний девайс з сегменту стандартних «пігулок» Ideatab найменуванням «Ideapad».

Продажі Ideapad-miix-10 намічені на липень, орієнтовна вартість його не перевищуватиме 499 євро. Більш того, в 201З г в продаж повинен поступити восьмидюймовий планшетний апарат, керований Windows-8 – Ideapad-miix-8, в оснащенні якого очолюватиме центральний чіпсет Intel.CloverTrail, а також Зg-модем і активне перо.

P.S. Стоимость нотбука зависит от его функциональности, вам вполне подойдут дешевые ноутбуки если не нужны серьезные нагрузки на процессор или поддержка современных требовательных игр.