А в Києві осінь, варення і печиво

А в Києві осінь, варення і печиво

26-28 вересня Фестиваль Варення і Печиво змусить погану погоду стати “не такою вже і поганою”. Тому що з солодощами завжди все стає краще. Благодійний weekend “Talents and things. Today help” зробить світ навкруги добріше. А закриття Closed Cluster#10 додасть видовищ і еротики в життєву повсякденність.

А в Києві осінь, варення і печиво

У київської осені є свої особливості. В умовах економного теплоспоживання треба знаходити альтернативні джерела. Альтернативним джерелом може бути інша людина, якщо його обійняти. Или гарячий чай, якщо його випити. Починати обніматися можна навіть без попередньої підготовки, звичайно це навичка за замовчуванням. А ось до чайного сезону треба підійти серйозніше. Слава небесам, в ці вихідні 26-28 вересня пройде Фестиваль Варення і Печиво, де можна буде пробувати, кусати, жувати, смакувати, купувати і готувати найідеальнішу смакоту, без якої чаювання – марна трата води.

Тут збереться багато привабливих кондитерів зі своїми маффінами, печенюхами, джемами, кремами, кішами, пирогами і іншою радістю. В суботу VeganoHooligano навчать усіх тонкощам вегетаріанського печива. Розпис печива допоможе відкрити творчий потенціал простому ласунові. В неділю взагалі навчать готувати зефір і проведуть майстер-клас для малюків, де кожен дитя зможе вибрати форму, топінг і приготувати власне ексклюзивне печиво.

Також в ці вихідні відбудеться благодійний weekend “Talents and things. Today help”, у рамках якого працюватиме благодійна барахолка і безліч безкоштовних майстер-класів, на яких можна створити красиві речі своїми руками і виручити за них гроші. Усі зібрані пожертвування підуть українським бійцям, госпіталю і дітям-біженцям.

Цей вікенд, як не прикро, стане останнім для Closed Cluster#10. Зате закриття цього таємничого місця обіцяє круту вечірку з перформенсами і відв’язною музикою. 28-го вересня в 19:00 стартує прощальний перформенс за твором Фрагонара від Дарини Кольцовой “Щасливі можливості гойдалок”. Потім слухаємо еротичну поезію від Лесі Мудрак “СамоСПАлення лібідо “. Далі грають Quarkmonk і DJ Trash  Self. Цього разу вхід абсолютно вільний. Правда, все ще не для дітей.

Театралів в суботу порадує своїми “Плотами” студія імпровізації “Чорний Квадрат”. Почало в 19.00, не запізніться. 28-го вересня на головній сцені допомагає боротися з холодами своєю нестримною енергією група Sphingidae.

Також усі вихідні працюватиме АТМАСФЕРА 360, відбудеться зайняття для діток по іпотерапії (з кіньми), безліч художніх майстер-класів і вогняне шоу. Відчути себе корисним елементом всесвіту і відповідальним громадянином допоможе акція по збору макулатури.

  • Місце проведення : АРТ-ПІКНІК Славы Фроловой, ВДНХ, пр-т академіка Глушкова 1.
  • Вхід вільний.
  • Детальний розклад на тиждень і вихідні можна упізнати по посиланню http://artpicnic.org/events/