Декоруємо ванну кімнату квітами

ванна кімната

ванна кімнатаЯкщо порівняти інтер’єр сучасної ванни і той, що був років двадцять назад, можна помітити, як змінилося відношення людей до цього приміщення. Раніше до ванни відносилися як до суто технічного приміщення, і обробка була відповідною.

Зараз – це місце для відпочинку, отримання задоволення не лише від лежання в комфортній ванні, але і від споглядання. Тому, прикрашенню стін і стелі треба приділити досить уваги. Підвищена вологість так само вимагає іншого відношення до обробних матеріалів, ніж в інших кімнатах. Саме у ванні важлива екологічність і безпека матеріалів.

В якості прикраси ванної кімнати пропонується використати живі квіти, зрізані гілки дерев. Розташувати їх можна і у вазах, і в кашпо, і навіть в звичайній банці, якщо це відповідає загальному стилю інтер’єру. Оскільки світло у ванні – явище тимчасове, не кожна рослина зможе витримати малу кількість світла.

Але є тіньовитривалі рослини. Їх якраз і рекомендується зрізати для прикраси ванни. Іноді треба і їх виносити на світло, оскільки хлорофіл виробляється тільки при світлі. Якщо ж вам повезло і у ванні є вікно, то рослини можна залишати на місці.

Звичайно, найважливіше стиль. Тому, квіти треба вибирати з урахуванням інтер’єру ванни. Кали і орхідеї підійдуть для стилю мінімалізм. Для стилю кантрі можна узяти простенькі ромашки.

Кстати Купить цветы можно легко в интернете.