Великі очікування: поради майбутнім батькам

поради майбутнім батькам

поради майбутнім батькамВагітність – один з найяскравіших періодів в житті жінки. Однак чи зберігається радість від майбутнього материнства, коли вас очікує тривалий переліт? чи міняється ваш настрій від виду переповненого салону і плачу дітей. У Келлі Вайсонг на цей рахунок абсолютно особлива думка. Келлі сама пілот літака і майбутня мама. «Постійне відчуття радості?» – Запитує вона. – Якщо ви думаєте, що вагітність це тільки радість і забуваєте про геморой, низький кров’яний тиск, порушення травлення і постійні болі в спині-ви напевно чоловік ».

Отже, досить часто жінкам в цікавому положенні належить значний стрес, авіа переліт. Що ж робити в таких випадках?

Порадьтеся зі своїм лікарем
Відтепер і надалі завжди отримуйте дозвіл свого лікаря на політ. Як правило, якщо вагітність проходить без відхилень, лікар цілком може дати дозвіл на переліт між другим та восьмим місяцями вагітності. Однак ваш лікуючий лікар цілком може думати і по-іншому.

Зайдіть в аптеку
Запасіться сильними антацидами (засобами, що нейтралізують кислоту). По дорозі в аеропорт ви можете відчувати себе чудово, але як тільки ви зайдете в задушливий салон ваше тіло цілком може влаштувати революцію.

Більше рухайтеся
Змушуйте себе підніматися кожну пару годин, потягатись, прогулюватися по салону. Це допоможе вам розігнати кров. Та і взагалі фізичні вправи для вагітних досить корисні.

Запасіться їжею
На сьогоднішній день авіакомпанії не подають так багато їжі, так що після того, як вас погодують може пройти кілька годин. Тому вам краще взяти з собою додатковий пайок.

Пийте більше рідини
Пийте більше рідини, якщо вода вам приїлася її можна змішувати з 10% фруктовим соком. У цьому випадку замість того, щоб кожні 15 хвилин бігати до вбиральні, ви зможете відвідувати її раз на півгодини. Повірте, 15 хвилин – значна різниця.

Вибирайте собі місце в салоні
Якщо вже вам необхідно рухатися, то краще всього вибрати місце біля проходу, поближче до туалету. Якщо купити таке місце не вийшло, попередьте ваших сусідів, що вам потрібно буде трохи розім’ятися під час польоту, може хтось із них погодиться помінятися з вами місцях. Якщо з вами ніхто не захотів мінятися, не соромтеся часто виходити в прохід, ви їх попередили.

Не соромтеся просити допомоги
Якщо вам потрібна допомога в перенесенні сумок або будь-яка інша допомога, не соромтеся і просто просите вам допомогти. І головне, якщо ви відчуваєте себе якось не так, зверніться за допомогою до стюард, можливо на борту є лікар.

Чи не перетягуйте весь свій багаж самостійно
Розміщувати ручну поклажу у верхніх відсіках буває досить важко, у вашій ситуації буде краще не поспішати і попросити кого-небудь підняти ваші сумки за вас.
Якщо ви чекаєте дитину – максимальна вага, який ви можете підняти – 20 фунтів, а всі ми знаємо, що валізи, як правило, важать куди більше.

Завжди майте час в запасі
Ніякі наснаги не зможуть змусити вагітну жінку рухатися швидше, навіть якщо це буде сигнал про закінчення посадки, так що упевніться, що у вас достатньо часу, щоб зробити все без поспіху. Чоловікам на замітку: абсолютно не варто нагадувати дружині, що її спроби рухатися швидше по терміналу нагадують вам «марш пінгвінів».

Пам’ятайте про особисте просторі
З якоїсь причини пасажири літаків вмирають від бажання розповісти вагітній жінці найстрашніші деталі зі свого особистого досвіду. Якщо хтось починає таку розповідь, просто скажіть: «будь ласка, ніяких кривавих історій». Те ж саме, якщо ви не хочете, щоб хтось незнайомий чіпав ваш животик, досить просто сказати про це. Звичайно, люди нічого поганого не хочуть, однак ви все ж не річ і ні чиясь власність.

Любов знаходить особливі фарби, коли ви бачите свою дружину перевалюючись розгулює по пляжу в пошуках черепашок на сьомому місяці вагітності або йде до моря в чорно-білому купальнику, все-таки вона чимось нагадує вам пингвинчика. Мило, чи не так. Але про це подібність все ж краще промовчати.