В усьому винна природа

Кохання – це на початку своєрідний наркотик. Він мобілізує усі функції організму, і ти здатен не спати кілька днів під ряд, лиш би не випускати кохану з обіймів і кохатися мало не весь день. Але минає деякий час і ти починаєш розуміти, що просто так від тебе твоя половинка не втече. І ти розслабляєшся, заспокоюєшся, зникає той запал який був на початку. Як би його повернути?

Справа в тому, що у жінок і чоловіків різні добові ритми. Наприклад, тестостерон, чоловічий статевий гормон, виробляється організмом за чітким добовим ритмом. Найвищий його рівень – вранці. Саме тому чоловіки часто прокидаються з ерекцією і на світанку сняться найсолодші еротичні сни. І подібне відбувається протягом дня. Надходження чергової міні дози відбувається 5-8 разів на годину, і організм реагує відповідним чином: думкою про секс або мимовільним збудженням. Тому і виходить, що чоловік кожні 10 хвилин думає про секс.

Німецький вчений Петер Плятц дослідив такі добові ритми у чоловіків і жінок. І визначив, коли найкращий час для кохання.

О сьомій ранку рівень тестостерону у чоловіків на 20% вищий за середньодобовий. А жінка в цей час хоче тільки спати або кави у ліжко. Найспокійніше організм себе поводить з 13-ї до 14 години. А вже ближче до 16-ї бажання починає зростати як у чоловіків, так і у жінок.

Тож о четвертій годині дня лікарі радять і діточок зачинати.

А вже ближче до ночі у жінки прокидається бажання до ніжності, тепла, взаєморузоміння. У чоловіка ж тестостерон знову стрибнув догори. Йому хочеться кохатися, а доводиться втішати і виявляти турботу.  І якщо він робитиме це досить активно, до 22–ї  години він буде винагороджений: концентрація гормонів у жінки сягне максимальної позначки. Однак це не триватиме довго. Отримавши свою дозу ендорфінів, організм чоловіка «відключається» і йому хочеться спати. Тому сварки на тему: «А поговорити?» мають своє пояснення.

До того ж, гормональна активність неоднакова у продовж року. Але якщо ти подумаєш про весну, то я змушу тебе розчарувати. Навесні ми переживаємо емоційне піднесення після холодної і снігової зими. А от кохати і бути коханим найбільше хочеться у жовтні, коли гормональна крива сягає піку.

А от найбільш сприятливим місяцем для постійності й упевненості в партнерстві є листопад. Цей період називаю періодом «альбатроса» – тварина, яка за життя має лише одну подругу і старанно виховує з нею дітей.

А ось у березні, як говорять вчені, припадає найбільше зачать. А в травні і червні, так звані місяці кота, рівень гормонів зростає, тому хижак вирушає на полювання і завоювання нових територій. І в цей період найчастіше трапляються фатальні кохання.

Тож кохайтеся, і чекайте періоду альбатроса :)

Экономьте ресурсы и свои деньги. Советуем вам солнечные батареи купить недорого. Попробуйте уже сегодня!
Я молодий і амбіційний, завжди у пошуках чогось нового для себе. Наразі студент, цікавлюсь ІТ-технологіями, літературою, якісним кіном і музикою, а також, у вільний час, психологією.Мій девіз у житті “Якщо дуже чогось захотіти, то весь Всесвіт буде намагатись тобі допомогти”.