В.О.Д.А.: “Насправді вода дає найширший спектр звуків”

Мені вдалося поговорити із Олею та Вовою із гурту В.О.Д.А., який просто підірвав зал на шоу «Україна має талант».

Після «Україна має талант» вас і представляти не треба, бо й так усі знають. Що підштовхнуло взяти участь?

До «Україна має талант» ми брали участь у місцевому конкурсі «Волинь шукає таланти», в якому програли, не пройшовши навіть першого туру. Розчаровані пішли на УМТ, але без надії, що пройдемо…

Я думаю, тепер конкурс Волині задумається:) Я так розумію, що ви зовсім не очікували підняти зал, але які були враження після трьох «так»? Що вас переповнювало?

Що не очікували, те правда. Це вперше, щоб отак на нашу музику відреагували. До того ми вже виступали у рідному місті, та і на фестах з цією піснею і мало хто звертав на неї увагу. Особливо дякуємо фестивалям «Творча валіза» і «Дикий мед». Саме на них нас відзначали, надихнули і нагородили за саме таку музику — із водою, рисом. Тому всі наші емоції були справжні, ми не чекали, що людям та журі сподобається.

Що було першим: вода чи назва гурту?

На початку назва виникла з імен перших учасників гурту: Вова, Оля, Діма, Андрій. Та потім склад змінювався, а назва залишилась. Тепер ми довершене тріо, а назва характеризує нашу творчість, тобто можна собі пофантазувати: в різних станах буває вода, так і наша музика різнохарактерна…

Вова, після виступу ти казав, що рис не такий, який мав бути. Яка ж технологія підбору?

Деколи рис буває твердішим, а деколи він сируватий, і від цього змінюється звук, але на репетиціях з метою економії ми купляємо найдешевше пшоно. А так, то пробували багато чого. Головний секрет: пшоно має бути круглим, твердим і в тональності сі мажор )

Окрім води, рису, битого скла і дряпання по сковороді, з чим ще ви експериментували?

Скло і пінопласт – виходить нервовий звук. Також спробували із шерехом газети, але насправді вода дає найширший спектр звуків, з нею можна класно експериментувати, гарно звучить і, можна сказати, вливається у музику, тобто це дійсно музичний інструмент.)

Після такого успіху, які бачите перспективи у своїй творчості? Чекаєте на запрошення виступити?

Запрошень чекаємо, але з ними поки що тихо… Перспективи — це прозвучить банально, але сподіваємось, що приєднаються люди, яких зацікавила наша творчість і вони зможуть допомогти у розвитку нашого проекту. Ми вже існуємо два з половиною роки, і, повір, спробували багато чого: фести, клуби, концерти, конкурси. Все це не дає результату, а тільки досвід… А завдяки УМТ нас почули і це насправді приємно!

Я думаю, головне, що ви сподобалися людям, тому запрошення мають бути. Ви вже готуєтесь до півфіналу?

Дякуємо, ми постійно проводимо репетиції, матеріалу у нас доволі багато, чекаємо дзвінка. До речі, щодо Одеси, нам дооооовго не дзвонили після місцевого закритого кастингу і тільки за два дні до виступу пролунав дзвінок, щоб ми терміново їхали до Одеси, тому на репетиції часу не було – зібрались і поїхали.)

Як розцінюєте свої шанси? Якщо виграєте мільйон, то на що витратите?

Ми про це не думаємо і не мріємо… хіба лише в мріях про мрії… Ми раді вже й тому, що нас показали, бо багатьох учасників просто повирізали.

Дякую за відповіді та успіхів вам у творчості, на УМТ. Сподіваюсь вас побачити ще не раз. Можливо щось побажаєте нашим користувачам?

Коли будете пити воду, спробуйте її послухати… вона співає, ПЕРЕВІРЕНО!!!

У коментарях ви можете поставити питання до гурту. Вони із радістю дадуть відповідь.

 • Mazepa

  Памятаю таких) Молодці
  Це інтервю спеціально для цього журналу?

 • Mazepa, так.

 • Сподобались запитання) Вова – профі…

 • kasanka

  Гурт класний… насправді дивно, що вони не пройшли на “Волинь має таланти” навіть першого туру
  А дівчина, котра ці пісні пише, просто-таки талантисько =)

 • Ariano4kO

  Бачила виступ по телевізору і дуже мені сподобались…
  Дійсно музика така чаруюча…
  Хочу скачати, але ніде не можу знайти=(

 • Памятаю я ще боявся, щоб у хлопця рис не скінчився передчасно))

 • Тарас

  Я на сайті гурту прослухав пісні. Мені сподобалось. Щось незвичайне. І те, що вони не пройшли в тому конкурсі лише показує неготовність до незвичного, креативного. І саме такі мають пробиватись, а не ті попсовики!

 • Дуже, дуже, дуже кльова пісня.

 • Олю, можна до вас запитання
  На чому доводиться заробляти грощі? Виступи гуртом або десь підробляєте

 • NicKeLas

  Вау. До цього про групу не чув, шоу не дивлюсь, але послухав музику на сайті і дуже сподобалось. Чудова музика, гарний голос, по-справжньому оволодіває розумом, коли слухаю. От тільки, як це не парадоксально звучить, саме хлюпіт води в піснях мене чомусь відволікав та бентежив. Але все одно, бажаю успіхів!

 • Оля

  Pananton Дякую за запитання…
  На музиці не заробляєм нічого і чи будуть такі часи навіть і не віримо, тож живемо на стипендію і підпраоцьовуємо додатково…

 • Тарас

  Оля, бажаємо вам успіху!

 • Катерина

  Дивилася ту передачу як раз. Сподобався виступ – щиро, позитивно і сильна енергетика відчувається. Одразу кинулася в очі схожість з Русланою :)

 • Хмм.. я гадаю якщо трохи налагодити музику, муз інструмент(воду маю на увазі) і на виступ у якому- небудь арт-кафе, то це виглядало-б дуже і дуже презентабельно…

 • Владимир

  Мне очень приятно лично общаться с Олей, но никогда не слышал, как она поёт .Просмотрел ролик с конкурса “Україна має таланти” и был просто очарован.Шикарное выступление,шикарная музыка.Респект всем ребятам.У вас всё получится, потому что вы любите то, чем занимаетесь. Удачи вам. :)

 • Сергій

  Вперше побачив вас по телеку і вже став фанатом. Скажіть, у вас є фан-клуб? Якщо так, то де його знайти???:)

 • Пустунка

  Приєднуюсь до Сергія=)Я теж подивилась виступ і зачарувалася!!!це просто для мене як феномент,нове відкриття!!Оля,ти просто ДИВО!Стільки позитиву,енергії і любові до того чим займаєшся!І хлопці,ви молодці!!!!

 • Денис

  немає слів… кльово