В Луцьку відбувся вечір пам’яті Висоцького

Шаблони для веб-сайтів на будь-який смак (Вордпрес, Джумла, Друпал, Флеш тощо). Шаблони, щоб не гаяти часу.

«Если друг оказался вдруг и не друг, и не враг, а – так…»

А от у Квартири FM усі без сумніву друзі. 23 січня молодіжна організація спільно з Центром Російської Культури у Луцьку зібрали чималу кількість глядачів на вечорі авторської пісні та пам’яті Володимира Висоцького.

І знову в затишне «Ретро» прийшло послухати знайомі пісні, кому з дитинства, а кому з молодих літ, багато шанувальників Володимира Семеновича. Від неперевершеної гри композицій артиста просто перехоплювало дух. А все це було у виконанні таких гуртів, як «План Барбаросса» та музикантів Сергія Гончаренка («Джигура»), Брута («Така»), Олександра Юрченка («Сни Арізони», Харків), Гуши Катушкіна із Белгорода (Ансамбль Имени Человеческого Фактора), котрий напередодні виступав у Вінниці, та охоче відгукнувся на запрошення організаторів і вперше відвідав Луцьк.

Настільки це було щиро та прекрасно, що у багатьох відвідувачів з’являлися сльози на очах. Майстрам пісні та музики вдалося достукатися до людських сердець, оживити спогади та справжні почуття. За що їм ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!

В Луцьку відбувся вечір пам'яті Висоцького

Як завжди бажаючі мали можливість проявити себе на «вільному мікрофоні». Неможливо не згадати гурт «Хімцентр» з їх неперевершеним виступом, що породив бурю емоцій. По шкірі активно забігали мурашки, коли роздався голос Івана (так вже склалося, що знаємо тільки ім’я цього чоловіка). З розповіді ми зрозуміли – він вперше на квартирнику, грає лише для себе, а перед такою великою аудиторією не виступав взагалі жодного разу, а також є великим поціновувачем творчості Володимира Семеновича. Його вокал настільки подібний до голосу Майстра, що у залі запанувала мертва тиша і склалося враження, що Висоцький поряд. Саме тому, ми вирішили зібрати низку емоцій очевидців цього дійства.

«Це був дійсно велико-родинний захід, – говорить слухачка Марія Марченкова. – Сама ідея проведення такого вечора порадувала душу, я з нетерпінням чекала цього дня, а коли зазвучали перші акорди гітари, зрозуміла, ось, це воно, те, що потрібно: атмосфера, що зігріває серед зими, добрі та привітні люди, які тебе оточують та оригінальне бачення творчості великого артиста.»

В Луцьку відбувся вечір пам'яті Висоцького

Святковий настрій не покидав навіть після концертної програми. «Ностальгія за прекрасним не давала спокою, саме тому, після закінчення квартирника ми продовжили посиденьки під гітару в кафе Ретро,- розповідає «квартиранка» Оленка Бердоус, – мені найбільше сподобалося як Гуша Катушкін виконував пісні, це було щось дивовижне – дружня атмосфера, молоді люди, які підспівують,це просто чудово. За це величезне дякую».

«Украду, если кража тебе по душе, – зря ли я столько сил разбазарил? Соглашайся хотя бы на рай в шалаше, если терем с дворцом кто-то занял!» – звідусіль було чути цитування цього неперевершеного вірша. Цими ж словами розпочала описувати свої емоції від побаченого Катерина Шевчук. «Оу, цей квартирник , був для мене «зрілим»!!! Квартиранти витягнулись у довжину та виросли, і тепер їм змога об’єднувати не лише луцьких музикантів, талантів зі всієї України,а й музик з Росії. Це мене добряче здивувало та приємно вразило. Цікавинкою вечора була короткометражна нарізка з документального фільму «Уйду я в это лето». Загалом, звичайно, все дуже-дуже було кульно».

Своїми враженнями з усіма ділиться також «хазяйка» Квартири FM Іванна Мартинів: «Не очікувала, що буде така кількість людей. Зазвичай на квартирниках якось весело і смішно, тут так не було. Аудиторія серйозно-лірична та уважна. Навіть на те, що я примушувала їх усміхатися, не реагували Також надзвичайно сподобався той факт, що люди інтерпретували кожен по-своєму пісні Висоцького. Тому що особисто для мене вони в оригінальному виконанні важкі для сприйняття. Вкотре була приємно вражена тим, що до нас приходить не тільки молодь, а й люди старшого покоління »

Цей неформатний репортаж нам надіслала глядачка ціього дійства Джуська. Відвідуєш цікаві молодіжні події свого міста? Поділись своїми враженнями з MOLODI. Наше мило molodiinua@gmail.com

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.
  • o.lenka

    Було класно))…