В луцьку відбувся Rock ‘n’ roll на снігу

12 лютого у м. Луцьку відбувся останній квартирник у «Ретро» під назвою «Rock`n`roll на снігу», що зібрав цілий аншлаг поціновувачів різноманітної музики. Оскільки зимою двоє квартирантів та хазяйка Квартири FM святкували свої дні народження, то дійство розпочали з привітань у вигляді відео про минулі квартирники, автором якого є один з квартирантів – Максим Бєкєтов.

Розпочав вечір місцевий лірично-джазовий бенд «Double Jam», у складі Катерини Маліборської та Слепа. Виконали декілька авторських пісень та переспівів, особливо вразив кавер на Тіну Тьорнер. Глядачі були у захваті. Іронічний rock`n`roll зіграв драйвовий гурт «Збіг Обставин».

Також з?явились на маленькій сцені і переможці конкурсу «Djuice-квартирник», вибір Святослава Вакарчука – львівський гурт «Freak Wave». Чудові хлопці з міста Борислав, гурт «Механічний Апельсин» мали змогу презентувати свій кантрі-альбом «Отаково!». Юра Горбач подарував іменинникам – Іванні, Вуйку та Язі, по новій платівці.

Дебютував гурт «Kashtan of Death», порадували слухачів у залі каверами на відомі пісеньки та вмінням перевтілюватися. Ще один сюрприз приготували квартиранти – вибухове шоу у темряві «Dark Fire», що по-спавжньому розігріло публіку.

Квартирник не обійшовся і без вільного мікрофону, на якому показали себе новоспечений гурт «Рейдуга», виступили Слеп і Вітовський та зарядили позитивом гурт «План Барбаросса».

Пропоную невеличкий фотозвіт, що допоможе поринути у насиченість та емоційність проведеного свята
[nggallery id=8]

Квартира у Львові – продаж нерухомості міста Львова.