В Луцьку поділились шматочком моря

Останнім часом наші Луцькі читачі проявляють неабияку активність. Дякуємо вам усім! Відвідуєш цікаві молодіжні події свого міста? Поділись своїми враженнями з MOLODI. Наше мило molodiinua@gmail.com

29 січня різнопланові виконавці поділились своїм відчуттям шматочка моря на квартирнику, організованим Квартирою.Фм у місті Луцьку.

Віктор Мазур із Одеси зробив перший приплив на імпровізованій сцені. Досить цікавий рок-бард з тонким відчуттям навколишнього світу. Порадував як і лірикою, так і драйвовими треками. Розповів історію пов?язану з написанням деяких пісень: «Мы из Одессы ехали в Херсон автостопом. Нас 30км подвезли на по-настоящему на трасу та пошёл снег. Мы стоим, идет снег, нас никто не берет. Но всё закончилось хорошо, никого не посадили на кол. С нами так уже не один раз было».

Завітали у «Ретро» також і володарі фіолетових вітрів – луцький гурт «Фіолет». Розпочали з пісні «Між нами», що по-філософському розкрила гурт: «..сміюся до сліз, плачу до сміху…». Направду, гурт немає безмістовних пісень. Заспівали спеціально підготовлений до квартирнику кавер на вічних «Radioheard». Перед виконанням пісні «Его» у Миколи, гітариста, тимчасово вийшов з ладу інструмент, але все обійшлося добре.

«Наступний гурт це буде наше веселе-веселе сонце Джа, а називається він – «План Барбаросса»,- такими словами запросила до виступу реггі-рок гурт. У хлопців є досить цікава пісенька про дядю Вітю з однойменною назвою «Дядя Вітя». Також всі глядачі мали можливість почути ще декілька сонячно-драйвових хітів у виконанні «барбароссів». Дивно, гурт був заснований у жовтні 2010 року, а вже на сцені.

Зачарувала тиша у залі під час виступу Саши Самсона з одеського гурту «Продается солнце». Олександр порадував гостей піснями про море та іншими авторськими речами, що досить незвично розпочинались.

Іванна Мартинів запропонувала також провести невеличкий конкурс між музикантами. В ньому взяли участь четверо учасників: дві дівчини та два хлопця. Кожен повинен був придумати та зіграти музику до картинки на якій було зображено шматочок моря. Імпровізація вийшла дуже різною, музичне відчуття хвиль суттєво різнилося між учасниками. Було смішно, коли організатори не знали як краще підрахувати хто виграв, тому вирішили це вияснити за децебалами аплодисментів глядачів. У підсумку, Слеп (перший учасник) виграв таку собі битву та отримав невеличкий презент від хазяйки квартирника.

Квартирник не обійшовся і без «вільного мікрофону», на якому кожен бажаючий мав змогу виконали свої речі. Взагалі атмосферу, що приніс квартирник у Луцьку описати нереально. Це варто побачити та відчути.

Последнее время фитнес в Украине стремительно набирает популярность. В связи с этим становится актуальным вопрос выбора тренажера для дома. Лучший магазин тренажеров для дома в Киеве.