Що узяти з собою в похід?

похід

похідЯкі речі згодяться нам під час запланованого відпочинку? Якщо відпочинок з ночівлею, живитись в сухом’ятку – ніякого задоволення. Як мінімум, потрібний казанок. Його роль, до речі, цілком може зіграти стара алюмінієва каструля, яку не жаль, бо, швидше за все, після походу її в цій ролі доведеться і залишити. Для того, щоб каструля остаточно ужилася в роль казанка, необхідно її злегка модернізувати, виготовивши з досить товстого сталевого дроту дужку.

Не завадить і розливна ложка, хоча якщо забули – не біда, розмішати кашу цілком собі можна і заструганим живцем. А ось для розливання по мисках юшки чудово підходить порожня чисто вимита банка від консервів, якщо кришку розкривати не повністю, а край язичка, що утворився, вставити в розщіп підготовленої деревинки і язичок навколо деревинки закрутити. До речі, після того, як ви розлили таким приладом юшку, не поспішаєте його викидати. Якщо узяти з собою мелену каву і цукор за смаком, то, повірте, смачнішої кави, ніж зварений в ложці-турці у сутінках, на вугіллі догораючого вогнища, ви не спробуєте ні в одному кафе.

Йдемо далі, необхідність в ложці, кухлі, ножі обгрунтовувати, думаю, не потрібно. Вода. Тут залежить від місця, куди ви вирушаєте, якщо питної води узяти ніде (екстремалів, готових споживати блюда, приготовані на озерній воді, в природі мало), то води краще узяти із запасом.

Обов’язково потрібний ліхтарик, навіть якщо поруч стоятиме машина, на якій ви приїхали. Невеликий ліхтарик, який зручно кріпиться на голову гумовими стрічками, дозволить почистити в сутінках, що згущуються, рибу, овочі, знайти у високій траві упущене спорядження, навіть зайти в ліс за хмизом, якщо виявилось, що вночі біля багаття так здорово, а дрівця закінчуються.

Чим розвести вогонь. Краще не довіряти запальничкам і скористатися старими добрими сірниками, поклавши одну з коробок в суху ємність, що герметично закривається. Не варто забувати і про елементарну гігієну, рушник, мило і, вибачте, туалетний папір мають бути з собою.

Варто потурбуватися і про те, щоб комахи не стали справжнім кошмаром на відпочинку. Інсектициди варто узяти з собою двох видів. По-перше, це гніт – спіральки, які допоможуть очистити від комарів намет перед сном. На відкритому повітрі, проте, пуття від них мало, тому вам також згодяться спреї, креми і гелі.

Відмінна річ, коли ви зібралися їхати на автомобілі і пара десятків зайвих кілограмів вас не лякають – сумка-холодильник.

P.S. Вообще сейчас абсолютно все снаряжение можно найти и купить в интернете, даже туалетная бумага там есть. Заказывать онлайн намного проще и сэкономит вам время дабы не бегать по разным магазинам города.