Навіщо у зубній пасті міститься фтор?

зубна паста

зубна пастаНа початку 20 століття американські стоматологи виявили, що у багатьох мешканців деяких штатів зуби покриті у темну маленьку цяточку. Пізніше науковці виявили, що причиною темних крапок на емалі е великий вміст фтору у питній воді. Та провівши дослідження, вчені виявили позитивний вплив фтору на зубну емаль – у мешканців цих штатів значно менший коефіцієнт захворювання карієсом, в порівнянні з населенням інших штатів.

Дослідники з’ясували, що фтор може захищати зуби від утворювання бактерій. Тому спочатку було запропоновано додавати фтор до питної води. Але деякі вчені виступили проти, обґрунтовуючи свою думку тим, що вживати фтор разом із водою не варто, бо він накопичується у людському організмі і в результаті цього можуть виникнути небажані захворювання.

Тому боротися з карієсом стоматологи вирішили за допомогою додавання невеликої кількості фтору до зубної пасти. При цьому кількість фторидів у зубній пасті не повинна перевищувати встановлену норму. Треба пам’ятати, що після чищення зубів пастою зі змістом фтору ротову порожнину необхідно обов’язково прополоскати великою кількістю води.

P.S. Вообще за зубами нужно следить очень тщательно, ухаживать за ними поможет терапевтическая стоматология в Призме наши специалисты позаботятся о ваших зубах максимально качественно.