«Біллі Мілліґан Бенд» презентує дебютний альбом «У твоїй голові»

Біллі Мілліґан Бенд

5 жовтня о 20:00 у фестивалі-ресторації «Диван» київський арт-рок  гурт «Біллі Мілліґан Бенд» презентує свою першу платівку «У твоїй  голові».

Біллі Мілліґан Бенд

Більше року музиканти шукали найкращий звук для задуманих композицій. Саме для  цього в записі альбому взяли участь дев’ять музикантів.

У своєму першому альбомі «Біллі Мілліґан Бенд» поєднує різноманітні музичні стилі  за допомогою духових інструментів, віолончелі, роялю та агресивного гітарного  саунду. Такий коктейль приправляється мелодикою української лірики.

Композиції «Спати з тобою» (http://youtu.be/dLrrlaPjDh4) та «Пробачити мені»  (http://youtu.be/aXYJBKugB7s) пронизують ноти кохання.

«Зміни.ти-світ» (http://youtu.be/ewBIH5nsjoI) та «Правда» роздумують над сенсом  буття, а «Я є народ» нагадує кожному українцю, що народ – це не абстрактна маса  людей, і що кожен з нас є відповідальним за те, якою сьогодні є Україна.

Семплер альбому можна послухати тут:
https://www.youtube.com/watch?v=m6W7MkS6Tl0

Якщо ваші вуха спраглі за новою якісною українською музикою – ви обов’язково маєте потрапити на цю подію.

Тож не пропустіть!

Вхід на концерт вільний.
Альбом буде доступним для безкоштовного завантаження з офіційного сайту гурту:

www.billymilliganband.com

Інформаційна довідка

«Біллі Мілліґан Бенд» – арт-рок гурт з українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Своєю назвою гурт завдячує Біллі Мілліґану, реальному мешканцю США, у свідомості якого жили 24 абсолютно різні особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості перемикалися з одної на іншу, а сам Біллі був в якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів є Макс Прудеус, а музику створює колективний розум “Біллі Мілліґан Бенд”. Так і народжуються композиції з мінливим, як настрій Біллі Мілліґана, звуком та текстами, в яких гурт співає про любов та біль, свободу та рамки, буття собою та пристосування. Їхня атмосфера одночасно насичена відчуттям внутрішнього бунту і затишку. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою “У твоїй голові” (9 композицій). Синглами до неї стають”Спати з тобою”, “Пробачити мені” та “Зміни.ти-світ”.

Підписуйтесь на новини гурту за цими лінками:

Facebook:        https://www.facebook.com/billymilliganband

ВКонтакте:  http://vk.com/billymilliganfangroup

YouTube:         https://www.youtube.com/user/billymilliganband

Flickr:               https://www.flickr.com/photos/124388655@N03

Sound Cloud:  https://soundcloud.com/billy-milligan-band