Не впадайте в зимову сплячку або як утримати себе в формі взимку

утримати себе в формі

утримати себе в форміВ осінньо-зимовий період всі ми втомлюємося швидше, спати і сидіти вдома хочемо більше, а гуляти і рухатися менше через холод, сльоту, депресії (і сотень інших причин) і внаслідок всього цього починаємо повільно, але впевнено набирати зайві кілограми. У дзеркалі перші 2-3 кілограми зрадницьки не відображаються. Але одного прекрасного ранку ми помічаємо, що джинси вже не застібаються, а светр облягає неапетитний живіт.

І це, на жаль, стає помітно, коли вага збільшилася на 5 і більше кіло, які без цілеспрямованих дій, важких тренувань і обмежень у харчуванні так просто не підуть. Що ж робити, щоб такого не відбувалося?
Тверезо оцінюйте ситуацію

Щоб не відгодувати попу і животик за осінь і зиму, а потім гарячково зганяти вагу до пляжного періоду, доведеться вдатися до деяких дій ще до того, як поправитись. Не годуйте себе помилковими надіями, що якщо нічого не робити ви залишитеся в такій же формі, як і влітку. Як тільки за вікном стане холодно, організму потребують більше їжі, щоб забезпечити вас необхідною кількістю енергії і ви почнете їсти все більше. А фізичних навантажень стане в рази менше, тут вам ні річки, ні прогулянок на природі кожні вихідні не буде, це не літо!

Перегляньте раціон

Як би ви не хотіли, їсти все підряд і не поправитися, не вийде! Доведеться обмежити себе в харчуванні, для цього є декілька альтернативних способів. Перший – є все, але до 18.00. Другий – обмежити споживання нездорової їжі: мучного, солодкого, фаст-фуда і інших всім відомих ворогів для фігури. Третій – робити розвантажувальні дні, яблучний, білковий, кефірний, є багато варіантів. Виберіть щось одне або чергуйте, і слідуйте обраному способу!

Працюйте над собою

Стежити за раціоном вийде не завжди. Зимові свята, швидше за все, змусять вас змінити дієті, переїсти і зірватися. Так що мінімальні фізичні навантаження необхідні. Якщо ви вмієте себе мотивувати і займатися вдома – займайтеся, хоча б 15 хвилин у день. Запам’ятайте: краще робити мало, ніж не робити нічого! Якщо сили волі не вистачає, запишіться в тренажерний зал і ходіть хоча б 2 рази на тиждень.

Не нийте

Не шкодуйте себе і не придумуйте відмовки, погана погода, осіння депресія, відсутність людини, якій хочеться подобатися – це не привід не стежити за собою! Примусьте себе відірватися від монітора і почати займатися собою вже зараз, а не тоді, як обросте жировими складками і спохопитеся навесні. Тренуйте силу волі, не слідуйте за своєю лінню, і ви будете виглядати чудово в будь-який час року!

P.S. Особенно актуально это все для тех, кому нужно держать себя в форме для работы – модельное агенство мужчины или женщины постоянно следят за своей фигурой, так как это важная составляющая их труда.