Утеплення вікон

Утеплення вікон

Утеплення віконНе рідко в холодну пору часу ми стикаємося з необхідністю утепляти вікна, кожен підходить до цієї процедури по своєму, хтось міняє склопакет, а хтось ретельно заповнює щілини у вікнах дрантям після чого заклеює смужками паперу, але в цій статті ми поговоримо про більше інноваційні способи утеплення, які ви в силах зробити самостійно.

Для початку наших робіт нам слід придбати наступні матеріали; теплосберегаюча плівка і ущільнювач, силіконовий герметик.

Застосування герметика

Для використання герметика, вам знадобитися спеціальний пістолет, пам’ятаєте про те що застосовувати герметик слід на суху чисту поверхню, з його допомогою ви зможете заповнити усі щілини на вікнах, які мають не постійні розміри Наносити його слід на стик між склом і штапиком, ідеальним варіантом буде якщо ви проведете таку процедуру як усередині так і зовні вікна, а якщо знадобиться то і в самій рамі.

Застосування ущільнювача

Сучасні ущільнювачі відрізняються один від одного матеріалом і способом кріплення, для того що б самостійно утеплити вікна нам ідеально підійде ущільнювач з трубчастим профілем, при цьому слід помітити що ширину ущільнювача слід вибирати залежно від того які розміром щілини. Так само ширину ущільнювача можливо визначити досить таки не хитрим способом, для цього загорніть в поліетилен шматочок пластиліну і затисніть між рамою.

Перед кріпленням ущільнювача слід очистити поверхню від пилу, і висушити. Пам’ятайте про те, що ущільнювач не слід розтягувати, залагоджуйте його рівномірно, при цьому його можна приклеїти шматочками розрізавши під кутом 45%. Якщо вікно часто відкриватиметься ущільнювач слід закріпити маленькими цвяхами, або прикріпить степлером, так само підійдуть звичайні канцелярські кнопки. Як бачите процес утеплення достатньо складний, можливо простіше було б купити та встановити якісні металопластикові вікна. Зробити це можна наприклад в компанії http://ornet.com.ua/ “ОАО Орнет”.

Теплосберегающая плівка

Ця плівка має здатність пропускати світло, але при цьому відбиває інфрачервоні випромінювання, тим самим зберігає тепло. Проводити роботи з цим матеріалом слід дуже акуратно поверхня має бути чистою і сухою, на неї не повинні потрапляти волога і бруд, роботу слід проводити в рукавичках.

У цієї плівки є дві сторони, перша проводить електрику друга ні, і її слід приклеювати що б сторона, яка проводить, дивилася на вулицю. Визначити її не складно вона має металевий блиск, при правильному наклеюванні плівки вона практично не помітна. Також потрібно пам’ятати, що перш ніж почати утеплення вікна його необхідно виміряти.