Утеплення стін

Утеплення стін

Утеплення стінC наближенням зими усе більш актуальним стає питання про утеплення житла. Опалювання не завжди дає бажаних результатів, а іноді і зовсім відсутнє. У таких випадках на допомогу приходить утеплення зовнішніх стін.

Основним методом утеплення є покриття стін блоками пінопластів із зовнішнього боку. Завдяки цьому способу стіни стають товще і тепло краще утримується усередині приміщення, а холод не проникає з вулиці. Головну роль грає матеріал покриття. Представники будівельної сфери вже остаточно визначилися і зупинили свій вибір на пінопласті. Саме цей матеріал, на думку експертів, краще всього сприяє стабілізації температури в приміщенні.

Вибрати хороші блоки пінопласту для утеплення не складає труднощів. Головними критеріями є товщина і щільність. Ці параметри обумовлюють міру утеплення квартири. Також, варто звернути увагу на крихкість пінопласту, оскільки утеплення робиться надовго і бажано щоб воно було у повній цілісності.

Сам процес встановлення блоків не особливо складений. Зразки можно подивитися тут Форум о строительстве. Блоки розподіляються по усій площі стіни кімнати, що утеплюється. Далі вони щільно кріпляться безпосередньо до самої стіни. Способи кріплення зустрічаються досить-таки різні. Вибір залежить від виконуючого робітника. Але у будь-якому разі зробити це необхідно міцно і якісно. Наступний этап – це фарбування пінопласту. У цьому процесі використовується спеціально розроблена фарба. Робиться це, як для надання стіні краси і естетичності, так і для захисту від опадів і комах.

В цілому, утеплення приміщення пінопластом дуже корисна справа. Воно допоможе не лише утримати тепло морозної зими, але і створити прохолоду спекотливого літа.