Секрети успіху мільярдерів – Дональд Трамп

Дональд Трамп

Дональд Трамп – один з найбільш епатажних мільярдерів сучасності. Він, також, залишається одним з найбільш успішних бізнесменів сучасності. Ми продовжуємо серію публікацій з порадами мільярдерів і мультимільйонерів.

Раніше, як пам’ятає наш постійний читач, ми писали про принципи успіху Стіва Джобса (мільярдера від Apple – 4-го в списку Forbes, в рейтіінге найбагатших людей світу) і про інвестітіціонних принципах Уоррена Баффета – людини входить до ТОП-3 найбагатших людей миру і самого успішного інвестора, а також про принципи Роберта Кийосаки (якщо Ви не читали дані публікації і хотіли б ознайомитися з ними – використовуйте пошук по сайту). Сьогодні, публікуємо деякі принципи успіху Дональда Трампа!

№ 1 Знайдіть собі роботу, яка буде подобатися і Ви більше ніколи не будеш працювати! Гадаю, що Ви зрозуміли про що йдеться. Цікава робота, часто, не сприймається як робота. Хоббі та улюблене заняття не навантажує так, як звичайна робота і в радість людині. Саме займаючись улюбленою справою простіше досягти успіху!

№ 2 Працюйте з тим, хто Вам подобається. Це краще ніж мати ворогів серед колег! PS Це правило більше підходить для власників бізнесу, але можна застосувати і для найманих працівників.

№ 3 “Впевненість – це магніт. Він буде притягувати до Вас людей”. Зауважимо, що подібний принцип сповідує і Бодо Шефер. Впевненість у перемозі – запорука успішної битви на полі бою за успіх у бізнесі, на наш погляд

№ 4 “Дочекайтеся відповідного моменту. Терпіння і вміння розраховувати час – запорука успіху в бізнесі”. Згадайте також народну мудрість успіху “Опинитися в потрібний час, в конкретному місці”! Добре б управляти цим :)

№ 5 “Без навчання у Вас немає шансів на успіх! Постійно вчитеся і самовдосконалюється!” (Їх загальний принцип)

№ 6 “Інтуїція – найкращий порадник. Прислухайтеся до себе!”

№ 7 “Пливіть проти течії! Зона комфорту може підвести Вас …” Зазначу, що в природі практично немає комфорту. Всі борються за виживання. Подібна ситуація і в бізнесі (примітка редактора)

№ 8 “Де воля – там і перемога! Мисліть позитивно … Негативне сприйняття світу стає серйозною перешкодою для людей … Позитивне ставлення до життя і наполегливість не разделіми, як і успіх”.

P.S. Имидж современного и успешного мужчины всегда содержит красивые наручные часы которые должны подчеркивать стиль и возможно даже намекать на состоятельность их владельца.