Усі на толоку

У Трускавці

У ТрускавціУ Трускавці оголошено про міську толоку. Прибирання відбуватиметься протягом двох тижнів перед Великоднем. Відповідно до розпорядження міського голови у Трускавці проводитиметься загльно-міська толока та озеленення. Впродовж двох тижнів, аж до 19 квітня усі охочі можуть докласти зусиль, та зробити своє місто кращим. За словами міського голови усі ці заходи відбуватимуться в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!».

Міський голова закликав усіх керівників підприємств, організацій і установ міста не ігнорувати толоку, та організувати трудові колективи.

На офіційній сторінці Трускавецької міської ради та виконавчого комітету накреслено об’єм робіт, які ті мають виконати: прибрати та впорядкувати вулиці міста, прилеглі території до підприємств, організацій, санаторіїв, пансіонатів, готелів, вілл та приватних будинковолодінь міста; провести кронування зелених насаджень на вулицях міста та в Курортному парку, видалення сухих і аварійних дерев, погоджених Держекоінспекцією в Львівській області та інше.

Звертаючись до трускавчан міський голова Руслан Козир зазначив таке: «Знаю, ми всі любимо Трускавець, і ми все зробимо, аби наше місто-курорт було завжди чистим і зеленим, затишним і охайним; тішило око і веселило душу своєю неповторною красою нам і нашим гостям»