Уроки флористики. Ради початківцем

Уроки флористики

Уроки флористикиФлористика – це  естетична наука, суть якої полягає в майстерності складання букетів і композицій з квітів. Навчитися цьому виду майстерності не складно, головне мати бажання і естетичне почуття до прекрасного. Можна навчитися самостійно або відвідати уроки флористики. Цей вид зайняття стає досить популярним і затребуваним. На уроки майстерності складання квіткових композицій, можна записати майже у будь-якому місті країни.

У цій статті, я хочу дати корисні поради новачкам в цій справі:

При складанні флористичних композицій, в першу чергу, важливо використати виключно свіжі квіти із здоровим листям і не зламаними стеблами. Інакше, букет матиме неприваблий гнітючий вигляд.

Перед тим, як поставити квіти у воду, їх стебла необхідно підрізувати під кутом і видалити всіляке листя і відростки, які знаходитимуться нижче рівня води. Щоб уникнути зростання бактерій і для тривалості свіжого вигляду рослин, квітникарі застосовують флористичну піну.

Початкуючим флористам краще усього розпочати із складання невеликих композицій. Рекомендується в одному букеті поєднувати квітки, що повністю розкрилися, з бутонами, щоб композиція довше змогла порадувати око клієнта. Як правило, більшість професійних флористів не використовують в одній композиції більше трьох різновидів квітів, щоб композиція не виглядала занадто насиченою. Однак при замовленні можна вибрати різні варіанти букетів http://fanfantulpan.ru/catalogue/bouquets/ на свій смак.

Дуже важливо початкуючому флористові усвідомлювати, що до кожної своєї композиції він привносить нотки свого настрою, тому приступати до складання букетів треба з позитивним настроєм і легким серцем. Почуття і емоції неодмінно відіб’ються в його квітковій композиції.