Вовків боятися – на Уолл-стріт не ходити

гроші та бізнес

гроші та бізнесКіноглядачі завжди добре приймали кінокартини, що оповідають про мільйонерів і тяготи їх сліпучого життя. Досить згадати картини “Уолл-стріт” і “Уолл-стріт: гроші не сплять” з Майклом Дугласом в ролі фінансового генія. До речі кажучи, американські критики вже тоді вважали, що прототипом героя Дугласа був Джордан Бэлфорт, що побудував свого часу дуже успішну брокерську контору. Але те були лише припущення, а ось зараз режисер Мартін Скорсезе у своїй драмі “Вовк з Уолл-стріт” узяв та і екранізував мемуари Белфорта, що дозволило відвідувачам кінотеатрів заглянути за куліси світу фінансових ділків. Якщо цей фільм спонукає вас до активних дій то пачати слід с реєстрації фірми zkg.ua/yuridichni-poslugi/reestratsiya-pidpriemstv.html та створення бізнес плану.

Колись в 80-х роках минулого століття Джордан Бэлфорт зумів дуже швидко стати одним з найуспішніших ділків на Уолл-стріт. Він мав багато грошей і вів розгульний спосіб життя. Алкоголь, наркотики – усе це стало частиною життя Бэлфорта упродовж десяти років. Але незабаром громом серед ясного неба прозвучало повідомлення про арешт цього бізнесмена, якого тоді називали не інакше, як Вовк з Уолл-стріт. Виявилось, що усі мільйони були зароблені Джорданом не зовсім легальним шляхом, за що і довелося відповідати в суді. Зараз Бэлфорт перекваліфіковувався в письменники і бізнес-тренери, що, втім, теж дозволяє заробляти йому на свій шматок хліба з олією. Тим паче, що потреби у нього нині скромніше, адже алкоголізм і наркотичну залежність він переміг.

У фільмі Скорсезе “Вовк Уолл-стріт” Бэлфлрта зіграв Леонардо ДіКапріо. У картині дуже багато суперечливих сцен з досить натуралістичним зображенням постільних сцен або вживання наркотиків. До того ж англомовний матюк в цій картині герої устигають вимовити більш ніж півтисячі раз. Фільм вийшов цікавим, дуже цікавим для тих глядачів, які ніколи не зможуть заглянути у світ, де дуже швидко збивають багатомільйонні статки. Фахівці вже встигли назвати цю картину найголовнішою пригодою в житті для Скорсезе, адже цей продукт здатний затьмарити собою славу навіть його легендарного творіння “Казино”.