Як уникнути застуди і грипу?

уникнути застуди

уникнути застудиЗ настанням холодів відзначається збільшення числа простудних захворювань, в тому числі і грипу. Правда, нежить, кашель, почервоніння очей, головні болі атакують не всіх. Чому комусь вдається уникнути цих неприємних інфекцій, а деякі «підхоплюють» все підряд, одна застуда змінюється іншою?

Існує багато теорій щодо цього, однозначної відповіді ніхто не дає. Передбачається, що провиною всьому спосіб життя, звички. Так, наприклад, якщо людині доводиться щодня їздити в громадському транспорті, то у нього більше шансів застудитися, ніж тому, хто уникає скупчень народу, закритих просторів. Зрозуміло, що не завжди є можливість змінити автобус на особисте авто, офіс на домашній кабінет. А чому тоді, серед пасажирів, колег зустрічаються такі, яким ніякий грип не страшний? У них імунітет – відповідять доктора. І будуть праві.

Значить, щоб уникнути грипу та застуди , необхідно дотримувати дві умови: захистити себе від вірусів і мати хороший імунітет. Перша вимога виконати дуже легко – купити медичну маску, коштує вона копійки. Користуватися їй в період епідемій, якщо в робочому колективі хтось захворів, при відвідуванні поліклінік і тп. На жаль, такий простий засіб підходить не всім, вірніше, майже нікому, з причин досить дурним. Ну не той менталітет у наших людей, щоб розгулювати в медичних масках. Тут до презервативів привчити не можуть, а з масками на обличчя взагалі пропаща справа.

Залишається друге – зміцнювати імунітет. Про те, як це робити, проводяться наукові дослідження, конференції, пишуться дисертації, одні думки спростовують інші. Тобто толком ніхто не знає. Розумним буде звернутися з цим питанням до лікаря імунолога, все таки справа індивідуальна. Ослаблений імунітет піддається коригуванню, але тільки це не просто і не дешево.

А як же народні засоби самопрофілактікі: мед, часник, цибулю, апельсини, вітаміни, біфідобактерії та йогурти запитаєте ви? Адже ними з покон віків користувалися, щоб не підхопити застуду, грип і навіть в лікувальних цілях. Відповідь разачарует. Всі вони хороші тим, що в нормальних дозах ніякої шкоди організму не приносять і вірусам зовсім не страшні. Вживати їх можна, тільки марно в профілактичному і лікувальному сенсі. Це теж саме, що від венеричних захворювань рятувати не презервативом, а вітамінки, заїдаючи її медом з часником. Краще вже зробити щеплення від грипу, тільки якісну, а значить імпортну і дорогу.

P.S. Решение стать родителями достаточно непросто, нужно много читать о детях, знать признаки беременности а также календарь беременности, что можно что нельзя как ухаживать за малышом потом и т.п.