Український фен-шуй

Український фен-шуй

Український фен-шуй Нам часто говорять, що східна культура, предмети і символи благополуччя дійсно діють тільки в східних країнах або у людей зі східними коренями. Нам підходять лише наші навчання як будувати і покращувати будинок, традиції наших предків. Адже якщо розібратися, то ми купуючи статую Хотея підтримуємо лише Китайську культуру, адже самі китайці в це не вірять і без фанатизму відносяться до всяких фен-шуйским предметів.

Чому ж ми дурніші за китайців? Саме вчення для китайців означає як направити енергію так, щоб вона не руйнувала, а навпаки сприяла особовому зростанню людини, його добробуту. А тепер порівняємо, як наші предки відносилися до того, щоб у будинку панувала гармонія. У будинок, входили тільки прошені гості, люди мили ноги, щоб увійти до будинку, робили уклін, навіть ті хто не хотів кланятися – оскільки вхідні двері були приблизно до 1м 70 см, так що хочеш або не хочеш, але кланяєшся, говорили: “світ цьому будинку”.

В основному виражали повагу і побажання хазяям у вербальній формі. По фен-шуй ми стикаємося з символікою і розташуванням предметів в правильному місці. Будинок охороняли підкова, віник поставлений вниз ручкою і горщики повішені на огорожі, щоб в порожнечах нечесть не збиралася.

У китайців же навпаки, є посудини які збирають хорошу енергію і погану. Можна привести масу прикладів, але важливе одне – впливають на наш будинок тільки наші духи і домові, а не лелеки на картинках та ієрогліфи. Краще знайдіть прикмети і настановіть їх як наші предки шанували і поважали домових та духів. Бажаю усім благополуччя і домашнього затишку.

P.S. Если вы в первый раз слышите про Фен шуй и хотите узнать об этом учении поближе, в частности как Фен шуй квартиры поможет сделать вашу жизнь более счастливой – поищите информацию в интернете, возможно, что-то из этого и получится.