Солотвино – прекрасний куточок України!

Україна подарувала нам таке чудове і прекрасне місце, яке роками вабило до себе людей з усіх куточків світу. Солотвинські озера можна прирівняти до Мертвого моря в Ізраїлі. Цілющі властивості цих озер настільки великі, що можуть вилікувати хвороби, над якими лікарі розводять руками і це є дійсно так, я сам переконався в цьому. Досить 1-2 тижнів відпочити в Солотвино і ви забудете, що таке болі в спині, болі в руках і ногах, всякі дермато-венерологічні хвороби і це тільки маленька частина того, чого ви можете позбутися відвідавши Солотвино.

Тисячі людей із різних країн світу віддають перевагу Солотвинським озерам а не іншим курортам світу. В це мальовниче містечко саме краще приїжджати на початку літа, тому, що вода в озерах в цей час найтепліша. В цьому закарпатському містечку є три великих озера, в яких одночасно можуть купатися більше ніж 5000 людей, також з дна одного із озер дістають цілющу грязюку, яка на дотик краща за будь-який крем.

В Солотвино проблем з тим де переночувати не має, тут є будиночки на різні смаки і гаманці. Найменша ціна за добу проживання починається від 25 гривень з людини, а найвища може сягати декілька сотень гривень.

(фото globuss.info)

З харчуванням у містечку теж не має проблем. Можна поласувати традиційними стравами цього мальовничого краю, кухня в них надзвичайно смачна і різноманітна.

Одне розчаровує це те,що озера настільки засмічені, що коли пливеш то можна руками розгрібати сміття, я вже мовчу про територію біля озер – це взагалі жахіття.

На даний час лунають не втішливі прогнози щодо подальшого існування Солотвина, через декілька років містечко може провалитися під землю і в Україні зникне ще одне мальовниче місце.

P.S. Чего на западной Украине в достатке так это курортов и минеральной воды, если вы работаете в офисе, то заказать доставку воды можно у специальных компаний, который поставят ее вместе со специальным кулером.