Модний тренд: укорочені брюки

укорочені брюки

укорочені брюкиЗ моменту, коли європейська жінка змогла безперешкодно носити брюки, не пройшло і століття, а ми не мислимо собі зручнішого і функціонального одягу. Брюки стали обов’язковим предметом гардероби жінок будь-якого віку і статури. Різноманітність фасонів і  моделей дозволяють використати брюки для створення будь-якого образу : від класичного до ексцентрично-ультрамодного. Брюки стали базовою універсальною річчю, яку можна одягати по будь-якому випадку і у будь-яку пору року.

Останній літній модний сезон прикував увагу до укорочених брюк, але і восени, і в переддень зими укорочені брюки продовжують свій тріумфальний хід. Навіть вимогливі бізнес-леді що наслідують строгий дрес-код носять укорочені брюки із стрілками.

У моделях укорочених брюк враховані інтереси практично усіх жінок. Можна з легкістю підібрати класичні брюки або із завищеною талією, брюки із закотами на штанинах, вузькі, широкі.

Приміряючи укорочені брюки, пам’ятайте, що їх оптимальна довжина досягає щиколотки і трохи прикриває її. Не варто плутати укорочені брюки з капри або бриджами. Брюки – по-справжньому строгий одяг і підбирати їх необхідно з урахуванням фігури. Вузькі брюки  добре підійдуть тільки струнким і високим дівчатам. Складки, кишені і об’ємні деталі на верхній частині брюк добре маскують недоліки фігури.

Повні жінки також можуть не відмовлятися від задоволення носити укорочені брюки. Для них – широкі брюки-парашути. Вони дуже зручні і крадуть зайву вагу. У таких брюках  добре відправитися на прогулянку, за покупками або навіть на роботу.

P.S. Секондхэнды – штука полезная и достаточно полярная среди любителей шопинга. Там можно купить сток оптом для тех, кто решил заняться небольшим бизнесом и кому нужно расширить имеющийся ассортимент.