Уггі

Уггі

УггіЩось ці уггі мені нагадують. Уггі – щось середнє між російськими валянками і класичними чобітьми на натуральному хутрі. Верх взуття – замшевий, внутрішня частина, дотична до стопи, – з натуральної овечої шерсті. Вона надійно зберігає тіло взимку, а влітку в уггі у вас будуть ідеально сухі ноги навіть в сильну жару.

Уггі згодяться як ідеальне зимове взуття на кожен день. Вони зручні, практичні, універсальні. Завдяки декільком гудзикам на халяві, уггі можна легко змінювати, адаптуючи під різні модні ансамблі.

Правила вибору зимового взуття, або чому уггі

Чого ми чекаємо від зимового взуття? Зручності, неслизької підошви, здатності тримати температуру і натуральних матеріалів, для підтримки здоров’я шкіри ніг. Усе це – уггі, а ще це бренд взуття з натуральних матеріалів, затребуваного у всьому світі, що відбувся. Підібрати відповідні уггі (бренду Ugg Australia) потрібного відтінку ви можете в інтернет-магазині www.uggoriginal.com.ua доставка по всій Україні.

Як уггі впливають на стомлюваність

Хочете, щоб ноги не нили до кінця напруженого дня? Вибирайте зручне зимове взуття на кожен день! У них можна ходити годинами, не ризикуючи здоров’ям ніг. Але, як і з будь-якою корисною звичкою – важливо пам’ятати: все добре в міру. Іноді треба давати ногам побути зовсім без взуття, або у взутті з невеликим підйомом, щоб не спровокувати плоскостопість носінням тільки взуття на плоскій підошві.