У чому ж користь сауни?

Сауна позитивно впливає на терморегуляцію організму. В цілому температура тіла людини постійна. Якщо температура навколишнього середовища підвищується, процес тепловіддачі відбувається активніше, шкіра виділяє зайве тепло через піт. З потом з організму виходять накопичені шлаки і токсини.

Вивчено позитивний вплив сауни і парної на нервову систему. Після відвідування сауни підвищується швидкість реакції, поліпшується координація і балансування. Гарний настрій і легке самопочуття теж багато в чому залежить від перебування в сауні або парної. Інфрачервону сауну можна поставити навіть в квартирі а купити на Domivka.ua . Важливий інтер’єр, аромат.  Для поліпшення настрою додайте ароматичні масла і трави. Можна зволожити повітря в сауні за допомогою настою м’яти, хвої, евкаліпта, в поєднанні з гарячим повітрям дію відварів буде ще більш сильним і корисним.

Висока температура в сауні активізує діяльність серця. Але воно не зношується, а загартовується. Якщо у Вас високий тиск разове відвідування сауни не повинно перевищувати 5 хвилин, інакше можуть виникнути негативні наслідки, такі як легка нудота, запаморочення. Після і під час відвідування сауни поліпшується кровообіг, судини головного мозку стають більш еластичними і міцними за рахунок наповнення кров’ю.

Вживати алкогольні напої та їжу під час, і після відвідин сауни або парної не рекомендується. Пийте більше рідини. Для того, щоб серцево-судинна система працювала краще, прийміть прохолодний душ або викупайтеся в холодному басейні.

У сауні знижується тонус м’язів. Напруга і болю в м’язах знижуються, вони стають більш еластичними. Особливо сауна корисна тим, хто активно займається спортом, аеробікою, плаванням. Споживання кисню відновлюється, так як під час перебування в сауні дихання стає частішим, вийшовши з сауни, Ви починаєте дихати на повні груди, дихання не утруднене. Виділення вуглекислого газу підвищено.

Але найважливішим є позитивний вплив сауни на шкіру. Кровообіг в шкірі підвищується за рахунок збільшення температури. На поверхні шкіри температура може досягати 41-42 градусів тепла. Судини розширюються, епідерміс стає м’якше, шкіра стає більш чутливою, підвищуються імунно-біологічні властивості шкіри. Поліпшується колір і стан шкіри, вона стає ніжною і м’якою на дотик.

Завдяки відвідуванню сауни знижується маса тіла. Після разового відвідування сауни вага тіла знижується в середньому на 2%

Особливо ефективно відвідування сауни
в комплексі з масажем і спа процедурами!

Всі люди діляться на дві категорії: ті, хто любить масаж і ті, хто його ніколи не пробував. Після будь-якого виду масажу, зробленого в нашій сауні, Вас відвідає почуття свободи і умиротворення. Спробуйте масаж, який роблять наші майстри і Вам захочеться зробити його ще раз!

Після відвідин сауни нормалізується тиск, поліпшується загальне самопочуття, відбувається природна регуляція обміну речовин. Масаж після сауни допомагає людям із захворюваннями нервової системи, що страждають на остеохондроз, хворобами хребта.

У сауні втому як рукою знімає. Не дарма ж чоловіки так люблять попаритися в вихідні в лазні або відвідати сауну. Відвідування сауни відновить Ваші сили, зніме втому, хода Ваша стане легкою. Сауна дуже корисна, якщо у Вас були якісь травми зв’язок, суглоби, переломи. На наступний ранок, якщо сауна, звичайно ж, була приготовлена правильно, Ви будете почувати себе як знову народилася.

П’ять днів на тиждень більшість з нас проводить на роботі. Часу на заняття спортом залишається зовсім мало або не залишається зовсім. За рівнем навантаження на системи організму людини відвідування сауни можна порівняти з швидким бігом або активної аеробікою. Таким чином, відвідування сауни може замінити Вам відвідування тренажерного залу. Відвідавши сауну або парну у вихідні, Ви відновите сили, знімете втому.

Пам’ятати про гігієну. Перед кожної водної процедурою необхідно прийняти душ. У сауні або парової кімнаті сидите на своєму рушнику. Бути в формі. Якщо чоловікові належить процедура по обличчю, або жінці – по тілу, слід голитися не менше ніж за дві години до призначеної процедури. Намагайтеся уникати перебування на сонці в день процедури, а в деяких випадках і на наступний день. Не рекомендується приймати їжу за годину до призначеної процедури, і алкоголь в день процедури. До і після процедури слід споживати велику кількість рідини, особливо якщо вам належить похід в сауну або парову кімнату.

Попередити фахівця. Якщо у вас якісь проблеми зі здоров’ям, повідомте про це, записуючись на процедуру. Можливо, якісь з процедур для вас небажані. Також перед процедурою повідомте фахівця про протипоказання (наприклад, алергічних реакціях). Якщо вам належить процедура по обличчю, повідомте косметолога, носите ви контактні лінзи.

Отримати максимум задоволення. Всі аспекти процедури можуть бути змінені за вашим бажанням: світло, музика (або її відсутність), температура в кімнаті і навіть спілкування з фахівцем (ви можете не вести світські бесіди під час процедури, якщо хочеться насолодитися тишею). Якщо ви хочете, щоб ваш масажист збільшив або послабив силу натискання, повідомте йому про це. Не соромтеся задавати питання. Ваш фахівець буде вдячний вам, якщо ви дасте йому знати про ваші відчуття, думки з приводу процедури і т.д.