Тиждеть Італії на Арт-Пікніку Слави Фролової

Тиждеть Італії на Арт-Пікніку Слави Фролової

З 2 по 6 липня в Києві пройде тиждень італійської культури. На урочистому відкритті буде опера і танці епохи Відродження.

У киян і гостей столиці з’явиться можливість відчути тепло середземноморського сонця не покидаючи територію рідної країни. Тиждень Італії відкривається у рамках Арт-Пікнікf Слави Фролової за підтримки Посольства Італії в Україні і Італійського інституту культури.

Тиждеть Італії на Арт-Пікніку Слави Фролової

Урочисте відкриття тижня Італії відбудеться 2 липня в 18.00. Гостей чекає музичний сюрприз від оперної співачки Олени Гребенюк, а також постановки від театру історичного танцю “Al’entrada”.

Увесь тиждень проходитимуть цікаві лекції і зустрічі. Завзяті мандрівники розповідять і навчать, як планувати поїздки в Італію і що треба знати про цю дивовижну країну, перш ніж зібратися її відвідати. Цікаві лекції про мистецтво, танцювальні майстер-класи, вивчення італійської мови – все буде наповнено справжніми непідробними емоціями пристрасного народу.

На тижні Італії з 2 липня, відкривається виставка авторських венеціанських масок ручної роботи дизайнера Марини Лапи. А послухати про створення масок і самі маски ви зможете 5 липня в 13:00 на зустрічі з автором. Також в день відкриття,  буде представлена незвичайна фотовиставка “Венеція очима вітрин” фотографа і мандрівника Аркадія Смирнова. Дивлячись на його роботи, можна відчути Венецію, адже вітрини, сувенірні крамниці, магазинчики подарунків – її невід’ємний атрибут. У вихідні відвідувачів чекає концерт італійської музики і ярмарок італійської їжі.

Також гостям розкажуть про соціальні волонтерські програми і про творчу освіту студентів в Італії. Буде чим себе зайняти і найменшим відвідувачам. Для дітей проведуть показ тематичних італійських мультфільмів, майстер-класи по малюванню масок, також малюки зможуть спробувати себе у виготовленні виробів з макаронів.

Кінолюбителів чекають італійські фільми і лекції про національний кінематограф. Природно, яка Італія без мафії? Буде і мафія, правда, у вигляді гри. Окрім цього, пограти можна буде в національні ігри – “бенг” і “дженг”.

Упродовж тижня відвідувачів радуватимуть всілякими кулінарними майстер-класами. Покажуть, як готувати равіолі, паннакоту, пасту, лимончелло, варення з базиліком, біскотті і багато що інше. Можна буде пити каву, а також малювати на ній і майструвати з неї сувеніри.

Запрошуємо доторкнутися до культури Італії щодня з 11.00 і до 22.00. Вхід вільний.

Вирушайте з АРТ-ПИКНИКОМ в подорож без віз.

Додаткова інформація:

Місце проведення: Арт-Пікнік Слави Фролової (ВДНХ, пр-т. Ак Глушкова, 1. павільйон 4)

Відкриття – 2 липня в 18.00

Тривалість фестивалю – 2 – 6 липня

Деталі: https://www.facebook.com/events/806136416084628/?fref=ts