Тиждень моди

Український тиждень моди 2014

Український тиждень моди 2014У другій половині жовтня в Києві проходив знаменитий івент – Український тиждень моди. Особливу увагу дизайнери приділили колекціям літа наступного року для чоловіків і жінок. Якщо детальніше вивчити дизайнерські ідеї в чоловічих колекціях, то ставати ясно, що українські творці тяжіють до авангарду. Як відомо, жіноча мода завжди прагнула до зовнішнього вигляду, що запам’ятовується, помітному. Що стосується чоловічої моди, то для неї характерні увага до деталей, акцент на якість виконання того або іншого елементу. Така відмінність є присутньою і в сьогоднішніх рішеннях дизайнерів. Несприятливим наслідком такої відмінності стала відносна дорожнеча виготовлення чоловічого одягу і аксесуарів. Закономірним став і той факт, що великих українських чоловічих брендів на ринку представлені одиниці.

На Українському тижні моди було показано досить багато авангардних і епатажних ліній. Проте, це швидше вимушений крок молодих дизайнерів. За відсутністю сучасних сильних технологій, творцям іноді доводитися покидати класичний одяг і шукати вираження своїх ідей в провокаційних рішеннях.

Частина українських дизайнерів свою увагу приділили молоді і бажаному молодими людьми стилю “casual”, повсякденному стилю одягу. Цей напрям набирає все більше популярності в чоловічій моді. Навіть компанії, вимогливі до офіційного офісного дрес-коду, поступово сприймають “casual” як допустимий варіант. У зв’язку з цим, напрям ставати перспективним для розвитку нових моделей і брендів.

Усе побачене на Українському тижні моди залишає позитивні враження про сучасних дизайнерів. Є упевненість в тому, що навіть в умовах кризи в країні, в недалекому майбутньому кількість українських брендів збільшитися.

P.S. Сейчас кстати набирает популярности еще один модный тренд – одежда в украинском национальном стиле которая достаточно востребована как среди старшего поколения, так и среди молодых людей. На сайте магазина Этнохата найдете разные вещи с национальной символикой.