Визначаємо тип шкіри

Визначаємо тип шкіри

Визначаємо тип шкіриШкіра являє собою унікальний покрив, який захищає тіло людини від травм, перепадів температури, одночасно є органом дотику і частиною видільної системи. За зовнішнім виглядом шкіри легко визначається стан здоров’я. Невблаганний час відкладає на неї свій відбиток так само, як і що випали на долю людини труднощі і випробування.

Щоб шкіра як можна довше виглядала красивою, здоровою і доглянутою, необхідно виявляти до неї особливу увагу і турботу. Однак ваші зусилля будуть марними або навіть можуть нашкодити, якщо перед застосуванням косметичних засобів ви не зуміли правильно оцінити тип вашої шкіри. Якщо ви розбираєтесь в таких речах як французский маникюр або маски для обличча, то визначити яка у вас шкіра буде не складно.

Шкіра буває:

Нормальна (здорова).
Жирна.
Суха.
Змішана, або комбінована.

Для нормальної шкіри характерний природний бежевий, тілесний колір. Такий зазвичай зустрічається у дітей. Шкірний покрив пружний, гладкий, відсутні різні висипання і пігментні плями. Така шкіра практично не вимагає особливого догляду (достатньо застосовувати звичайне дитяче мило), не страждає від примх погоди, легко відновлюється. Нормальна шкіра зустрічається тільки у здорових людей, її володарі – рідкісні щасливці.

Суха шкіра – бліда, дуже тонка і чутлива, крізь неї можна легко помітити капіляри. Для неї характерна підвищена шорсткість і постійне лущення, вона схильна раннього утворення зморшок і старінню. Будь негода залишає на ній свій слід, а через низький вміст жиру шкіра не може утримати необхідне їй кількість вологи, тому для догляду за нею потрібно застосовувати нежирні зволожуючі косметичні засоби .

Жирна шкіра – блискуча, вугрувата, з сильно розширеними порами, відрізняється підвищеною діяльністю сальних залоз, внаслідок закупорки яких часто виникають прищі і вугри. У багатьох молодих людей в період дорослішання нормальна шкіра змінюється на жирну, що особливо проявляється на обличчі у районі носа, підборіддя і чола. У дівчаток-підлітків шкіра ніжніша і тонша, ось чому вони так легко червоніють і ніяковіють. Для догляду за цим типом шкіри потрібно застосовувати глибоко очищають засоби, що видаляють сало і піт.

Комбінована шкіра володіє ознаками нормальної і жирної. У такому випадку в районі носа, підборіддя і чола шкіра глянсовий блиск, чорні точки, розширені пори. На щоках і під очима шкіра залишається нормальною або трохи сухий, особливо у людей старшого віку. Для різних ділянок шкіри потрібно використовувати різні очищають і доглядають кошти.