Ти можеш! Давай!

Життя – це вибір

Життя – це вибірЖиття – не спектакль, і ми в ньому не актори. Життя – не випробування на міцність. Життя – це вибір. А найприємніше те, що саме тобі даний шанс робити його. І якщо одного ранку, прокинувшись, ти відчуваєш у собі сили творити щось нове – йди і твори. Якщо о другій годині ночі ти пробудивсь з думками почати писати книжку, навіть якщо тобі 15 років і завтра на восьму до школи, вставай і пиши. Обирай свої думки, а не судження інших. Обирай себе.

Обирай життя, щоб життя не обрало тебе. Оточення, обстановка – все впливатиме на твою подальшу долю. Та, перебираючи усю цю сіромань, залишайся вірним своєму поклику, вір у себе.  Бо хто як не ти буде вірити? Якщо ти з маленького селища і хочеш навчатися у Києві – працюй, вчись – і ти будеш. І не дивись на тих хто ставить тобі палки в колеса, бо пам’ятай:  ти не віз, ти – людина: сповнена невмирущих амбіцій, молода, сильна, впевнена, незламна. Ти – саме той, хто стоятиме на найвищому щаблі суспільства, саме той, про кого говоритимуть «людина з великої літери».

Тобі варто буде робити вибір: між старими друзями, які залишились зі старими інтересами, та новими, які вірять у тебе. Між коханням до людини, цікавість якої до твоєї персони закінчується після твоєї відповіді на його на питання « як справи?», і своїм нестримним бажанням внести корективи в історію  майбутніх поколінь. Між старою, вже звичною обстановкою спокою, та новим, інтригуючим майбутнім.

І буде страх, і він буде таким сильним, що ти почнеш сумніватись у собі. І буде паніка, перед обличчям якої усі твої вранішні таланти неначе зникають. І тут постане чи не найбільший вибір, питання твого життя:« Бути, чи не бути?», але відповідь одна – бути! Бо саме ти та людина яка стоятиме на п’єдесталі, яка переверне світ, яка закарбується у пам’яті. Саме ти! Тому Вставай, іди працюй, іди твори, іди живи!