Ти художник, музикант чи поет? Восени в Луцьку відбудеться грандіозна мистецька подія

Восени  у Луцьку відбудеться  масштабне міжнародне мистецьке дійство

Мистецька платформа «Квартира FM» розпочала відбір на міжнародний мистецький конкурс «Art-now session FM». Загальна тема конкурсу: «Ми бачили майбутнє». Захід відбуватиметься в декілька етапів. В травні та червні в Луцьку проведуть дві виставки, де експерти та глядачі відберуть найкращі роботи.

Паралельно до 31 липня буде тривати зголошення учасників з інших регіонів України та країн (Польща, Росія та Білорусь). Експертна комісія визначить найкращі роботи з «неволинського» кошика і, таким чином, сформує список учасників фінального конкурсу, проведення якого планується на осінь 2011 року.

Особливістю дійства «Art-now session FM» стане поєднання під час фіналу різних потоків мистецтва. Перед відкриттям виставки музиканти та поети зможуть вибрати з-поміж робіт учасників ті, що надихнуть їх на створення віршів чи музичних композицій та запропонувати їх на розсуд публіки під час офіційної частини заходу.

Якщо Ви художник чи музикант/поет і бажаєте долучитися до цього цікавого мистецького дійства…читайте уважно

Отже, молоді і талановиті, ми почали прийом заявок на міжнародну виставку, яка відбудеться у kvartirafm.org з позначкою «Виставка – ОСІНЬ»
Попередня заявка. Образотворче мистецтво.

Тема: виставка
Дані учасника:
1. П.І.Б.,
2. Дата народження
3. Місто
2. Жанр мистецтва, в якому виконана робота
6. Участь у інших виставках
7. Контактні дані: електронна пошта, телефон, інше…
Дані про роботу (кожна робота окремо)
1. Назва роботи
3. Розмір робіт (розмір роботи з оформленням, у см)
4. Техніка виконання
5. Приблизна вартість
6. Короткий словесний опис роботи. Що Вас спонукало створити дану роботу? Що Ви намагаєтесь донести глядачеві?

Любі, музики та поети! Участь безкоштовна. Дорога та харчування не оплачується.

У сейшні можна взяти участь як поет, музикант, танцюрист та ін., котрий у день відкриття виставки представить обраний авторський твір на виставці через вірш, пісню, музику чи танець.

Ви попередньо реєструєтеся (30 днів до відкриття) та прибуваєте на час відкриття виставки (перший день, субота чи неділя). Ви споглядаєте виставлені на арт-сейшні експозиції та обираєте одну, котру будете передавати. Час на підготовку – орієнтовано 2 години. З початком арт-сейшену Ви представляєте (поетично/музично і т.п.) ту картину, котру обрали.

Заявки просимо присилати на адресу artnow@kvartirafm.org з позначкою «Музична виставка – ОСІНЬ», «Поетична виставка – ОСІНЬ»

Тема: мистецьке представлення
Попередня заявка.
1. Ваш П.І.Б., вік, місто
2. Жанр, через який Ви представлятимете обраний твір (музика/поезія/пісня і т.п.)
3. Кілька ваших творів, як приклад: вірші, аудіо, відео
4. Контактні дані: електронна пошта, телефон, інше…

Ми надішлемо Вам точний час, а також умови ночівлі і т.п.

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.