Необхідність творчого підходу в рішенні проблем

рішення проблеми

Безперечно, що рішення нових і складних проблем, наприклад, таких, як конструювання космічних кораблів або створення нешаблонної музики, вимагає творчого підходу. А можна говорити про творчий підхід, коли йдеться про побутові і особисті проблеми? Не лише можна, але і треба, і не лише говорити, але і діяти. Ми занадто легко забуваємо, що прогрес багато в чому полягає, власне, у все новіших способах рішення порівняно невеликої кількості старих як світ проблем. Адже, потяг, автомобіль, літак – це чергове рішення тієї ж проблеми транспорту.

Кожне покоління знову порушує багато життєвих питань, таких, як розуміння і досягнення щастя, любові, доцільного і повноцінного стилю життя. Творче мислення частіше, ніж ми думаємо, проявляється в новому підході до відомих і щоденних справ.

Уява, зовсім не полягає ні в створенні нових предметів, ні навіть в створенні якихось нових форм. Коротше кажучи, художню уяву можна визначити як здатність надання нової форми в старому змісті, або як нове сприйняття древньої теми. Створення речей або ситуацій має цінність, оскільки воно допомагає тлумачити старий – або універсальний – людський досвід. Інколі є сенс звернутися по допомогу до спеціалістів, наприклад в центр mir-ra.com.ua де використовуючи спеціальну технології розстановки зможуть вирішити вашу проблему.

Молода людина безперервно стикається з проблемами, які повторюються, і, крім того, можуть бути вирішені різними способами. Адже на питання “ким я є”?,” Як мене оцінюють товариші”?,” Чому мене спіткала невдача у важливій справі”?, ми можемо відповісти загально або конкретно, поверхнево або глибоко, правильно або помилково. Так само ухвалення рішення відкриває простір для цілого ряду міркувань і припущень.