“Твін Пикс” може мати продовження

Твін Пикс

Твін ПиксПопулярний серіал початку 90-х “Твін Пикс”, знятий майстром містичних трилерів Девідом Лінчем, може мати продовження, інформує FilmPro з посиланням на інтерв’ю продюсера цього проекту Марка Фроста виданню Sci – Fi.

Згідно з Фросту, спочатку були заплановані не 2 сезони, а п’ять – і цілком імовірно, що через 20 років інші серії все ж дознімуть.

“Часом ми обговорюємо вірогідність продовження серіалу. Хтозна, що може статися в майбутньому. Коли ми все ж наважимося зняти продовження серіалу, у нас є багатий матеріал”, – відмічає він. Із слів продюсера, дія 3-го сезону цілком могла б відбуватися через двадцять п’ять років після подій тих, що сталися в другому.

Він міг би розпочатися з відомого епізоду в червоній кімнаті, в якому беруть участь агент Дейл Купер, загиблий дівчина-старшокласник Лора Палмер і карлик, який розмовляв навпроти. У серіал можуть повернутися Кайл Маклоклен (Купер), Шерил Ли (Лора) і Майкл Андерсен (карлик), а також Хизер Грем, яка грала подругу Купера, Ені. До речі на сайті volzsky.ru можете почитати цікаву статтю про сучасні серіали та причини їх популярності.

“Твін Пикс” – це серіал, в якому показана похмура сторона невеликого і тихого містечка в америці, він тримав глядачів в напрузі, поки в шістнадцятій серії 2-го сезону не вирішилася таємниця смерті Лори Палмер. Після цього з серіалу пішов Девід Лиінч, а загальний інтерес до нього почав падати. Як наслідок, канал ABC відмовився від 3-го сезону, хоча у сценаристів серіалу була в запасі купа цікавих ідей.