«Твердиня» – презентація нової книги від Макса Кідрука

Твердиня

Презентація нової книги від Макса Кідрука відбудеться 17 вересня о 18:00 в Книгарні «Є». «Твердиня» – новий роман від автора успішного і першого технотрилера «Бот». Книга не про історію чи легенди, а про те, як розгадати спадок, що нам дістався з далеких часів. Багато поколінь намагалися знайти відгадки до загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами, саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота.

Твердиня

П’ятеро друзів (студенти Королівського технологічного університету Стокгольма) вирушають на пошуки цього таємничого міста і, як не дивно, знаходять його. Та чи вони перші, хто доклав зусиль для того, щоб легко розбагатіти? Вони ще не знають, що з цих місць ніхто не повертається живим. Також не здогадуються про те, хто з ким спить, і хто кого любить. В романі також є любовна лінія, яка ще більше заплутує і штовхає мандрівників в нерпохідні хащі найстрашніших джунглів світу Мадре-де-Дьос.

Макс Кідрук: «Для мене Твердиня” стала особливою книгою: найбільша (в усіх сенсах), найскладніша, з непростою нелінійною фабулою. Це не технотрилер, це палюча суміш, де злиті воєдино техно-, психо- та пригодницько-містичні елементи – найтерпкіше від найкращих гостросюжетних жарнрів. Але в першу чергу “Твердиня” – це цікава історія. Презентація вже готова і(як і з попереднім моїм романом “Бот”) за суттю переповнена – цікавими фактами, а за формою – наближена до театрального дійства. Буду радий всіх бачити»

Дивитися бук трейлер  тут

Локація: м. Київ, вул. Лисенка, 3,
Час: 17 вересня о 18:00

Вхід вільний.