АПСФ: TUT USE CHRISTMAS MARKET

TUT USE CHRISTMAS MARKET

У передріздвяний чарівний час тут знайдеться все – від запахів меду, кориці і мандаринів до блиску ялинкових прикрас! АРТ-ПІКНІК Слави Фролової запрошує 27 і 28 грудня на TUT USE CHRISTMAS MARKET розділити магію різдвяного настрою з близькими вами людьми і поринути в атмосферу новорічної казки.

 TUT USE CHRISTMAS MARKET

Усіх гостей ярмарку  TUT USE чекають майстер-класи по хендмейду – разом вчитимемося створювати чудеса своїми руками. Фотозона від Blossom  environment design, в старих і добрих традиціях. Гостинно зустрічати гостей буде SamogonBar, який робить кращий у світі глінтвейн, а також кондитерська DeCoupage cafe. Так що гарний настрій і вкусняшки забезпечені!

Ярмарок пропонує широкий вибір подарунків на будь-який смак: прикраси ручної роботи Nature’s Breath, інтер’єрні деталі ручної роботи від Mouse-in-House, для улюблених чоловіків значки Grach, унікальні речі з добрим дизайном від Майстрової Чарівної Реальності, новорічні ялиночки від Кокедами. Різдвяні пряники і пряникові будиночки від Ольги Глюзи, шалено теплі і м’які шапочки від Make love for World і Knitdecor. Порадують і сучасні гаджети від Ledison, затишні українські табурети від PL-Меблі, прикрасити будинок допоможе новорічні аксесуари від Ольги Рак і студії Blossom environment design – і це далеко не усе. Вас чекає безліч приємних сюрпризів! Об’єднувати усіх гостей, задаючи темп до нових знайомств, і надавати гарний настрій буде наш друг Dj Q

Дуже радісно і хвилююче побачити вас усіх знову на ярмарку присвяченій новорічній казці.
Зустрічаємося у святковому настрої за адресою вул. Набережно-Хрещатицкая, 25, Samogon Bar.

Місце проведення: вул. Набережно-Хрещатицкая, 25, Samogon Bar.
Час: 27 і 28 грудня (субота і неділя), початок 11: 00
ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Подробиці на офіційному сайті АРТ-ПИКНИКА Слави Фролової  http://artpicnic.org/

Запрошуємо ставити будь-які питання, що цікавлять Вас, і будемо раді дружбі і співпраці. Приєднуйтеся до подій АПСФ

Ініціатор проекту: Благодійна організація Фонд розвитку і підтримки молодого мистецтва Слави Фролової “Slava Frolova – Group.  АПСФ в соц.мережах:

  • facebook – www.facebook.com/ArtPicnicSFG
  • vkontakte – http://vk.com/artpicnicsf

АРТ-ПІКНІК Слави Фролової – соціальний культурно-освітній проект в Україні. Основна мета – навчити новому, здоровому стилю життя, де мистецтву і українській культурі віддана важлива роль. Унікальний парк мистецтв створює новий особливий формат дозвілля і робить значний крок в культурному розвитку країни. АПСФ працює 5 місяців: з червня по жовтень. Він дає щоденну можливість гостям різного віку відвідувати різноманітні заходи, освітні і оздоровчі програми.