Самий відокремлений курорт Туреччини – Олімпос

Туреччина - Олімпос

Туреччина - ОлімпосВтомившись від міської суєти так хочеться вирватися з кам’яних джунглів міст і провести довгожданий відпочинок в тиші, насолоджуючись красою природи, морським прибоєм, співом птахів. Ті, хто вміють цінувати ці цінності життя добре знайомий з пляжем на березі Чорного моря з легендарним назвою – Олімпос.

Пляж Олімпос знаходиться в Туреччині. Якщо проїхати 80 кілометрів від Анталії в південно-західному напрямку, то неодмінно опинишся в цьому райському куточку усамітнення і блаженства. Для багатьох Туреччина – це переповнені пляжі, галасливі торгові площі, натовпи туристів, однак Олімпос відрізняється від більшості пляжів Туреччини.

Тут вам не зустрінуться топи туристів, оскільки потік туристів тут малий. Однак це не говорить про якість відпочинку в Олімпосе. Ті, хто хоч раз побував в цих місцях, назавжди закохується в Олімпос, і повертаються сюди знову. Тому часто тут можна зустріти людей, які приїжджають на цей курорт з року в рік.

Це місце особливо добре підійде людям, що страждають на астму або іншими захворюваннями дихальної системи. В околицях Олімпос виростають соснові ліси, які володіють цілющими властивостями. Своєрідною родзинкою курорту є те, що гуляючи по соснових лісах, можна здійснювати прогулянки по давньогрецьким і середньовічним руїн.

Ще одним незабутнім видовищем в Олімпосе може стати перегляд пам’ятки “Янаруш”. Це турецьке назва місця, де відбувається вихід природного газу. Особливо вражає це видовище в темний час доби. Природний газ виходить з надр Землі і згорає яскравим полум’ям.  За переказами моряки, перебуваючи далеко в море, вперше розгледіли це явище і прийняли його за чудовисько. Для нашого слуху “Янаруш” звучить як “Химера”. Знаходиться “Химера” (“Янаруш”) в 7 кілометрах від містечка Олімпос на висоті 300 метрів.

Взагалі влітку є різні варіанти для відпустки. Хтось віддає перевагу морю, для когось літній відпочинок у лісі десь у горах Карпат є найкращим способом релаксу.