Коли почали цінувати алмази?

алмаз

алмазПершими шукачами алмазів слід вважати індусів. Саме в Індії ще 2500 років тому почали видобувати це цінне каміння. З самого початку алмази цінувалися дуже дорого. Володіли цим дорогоцінним камінням тільки люди, які мали величезні статки та владу. До XV століття алмази були тільки у королів та імператорів.

І тільки у 1430 році алмазами почали оздобляти прикраси. Першою, хто ввів цю моду була придворна пані Агнес Сорель у Франції. З цього ж часу почалася мода на діаманти по всій Європі. Завдяки цьому процес видобування алмазів почав активно розвиватися і вдосконалюватися.

В кінці-кінців діамантове джерело в Індії вичерпалося. Але у 1725 році було знайдено нове джерело алмазів у Бразилії. Цілих 160 років саме Бразилія була головним центром видобування алмазів. Мабудь вони не очікували такого позитивного відкриття для своєї економіки – майже теж саме що людині в интернет казино виграти джек-пот, отримавши купу грошей.

На сьогоднішній день головним джерелом видобування алмазів є Південна Африка. Саме тут у 1867 році було знайдено велике діамантове родовище. За рік в Африці було знайдено ще три великих родовищ, де і побудували центр діамантової імперії – місто Кімберлі.