Цікаві місця міста Києва

місто Київ

Україна – одна з найбільш привабливих країн східної частини Європи, тим більше в світлі Євро-2012. Майже кожен український містечко володіє своїм колоритом і привабливими місцями, як історичними, так і архітектурними. Містом, який володіє найбільшим числом українських пам’яток, є, природно, Київ. Хіба що Львів, який перебуває в західній частині цієї чудової країни, може з цим посперечатися. Звичайно річ іде не про кінотеатри львів афіша котрих може в чомусь поступатися а будемо говорити виключно про визначні місця.

Київ розташований на березі могутнього Дніпра прямо в центрі Східної Європи. На гербі міста, як і на його прапорі, зображується Архангел Михаїл. Навіть в нашу сучасність Головне місто Україна оповитий всілякими легендами та міфами. Саме тому відвідини визначних пам’яток Києва, які створюють його особливу атмосферу, стане для будь-якої людини зачаровує, пізнавальним і просто цікавим.

Найбільш відвідуваними і знаменитими серед них вважаються Майдан Незалежності, Софійський собор, Києво-Печерська Лавра, Золоті ворота, будинок з химерами, Хрещатик, Києво-Могилянська академія, Маріїнський палац, Володимирський собор, Андріївський узвіз, пам’ятник засновникам Києва та інші. Даний список насправді просто нескінченний!

Що стосується Євро-2012, то Київ є головним його містом по одній дуже простої причини – саме тут проходитиме фінал одного з найпрестижніших змагань у світі. Крім нових готелів міжнародного рівня, зон для вболівальників та інфраструктури столиці України, до Чемпіонату Європи був споруджений нова арена НСК “Олімпійський” , Який відповідає всім правилам УЄФА, які стосуються безпеки та комфорту глядачів. В даний момент цей стадіон є одним з кращих і найбільш сучасних у світі.

У головному місті Україні, як і в будь-якій столиці світу, розміщені Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України, резиденція Президента України, будівлю Верховної Ради України та багато інших органів влади. Завдяки цьому Київ – це не тільки культурний центр держави, а й політичний, і економічний.

У підсумку варто підкреслити, що Київ відповідає традиціям світового туризму в повній мірі, за рахунок чого він справделіво має право на особливу увагу від мандрівників. Всі визначні пам’ятки і цікаві місця Києва піднесуть Вам масу позитивних емоцій і відмінний настрій!