Цікаве про парфуми

парфуми

парфумиПершою жінкою, для якої була розроблена парфумерія є Коко Шанель. Ці парфуми, які й досі зводять з розуму чоловіків отримали назву Шанель №5. Окрім Шанель №5, існує ще №19 та № 22.

Так звана столиця парфумерії називається Грасс. Це маленьке містечко знаходиться у Франції в Провансі. Першим «східним» ароматом прийнято вважати Шалімар від Герлен, який був випущений у 1925 році. У 1977 вийшли ще одні парфуми зі «східними нотами» під назвою Ів Сен Лоран Опіум.

Першим ароматом від Крістіан Діор стали парфуми «Міс Діор», які Крістіан присвятив своїй сестрі. Саме тому, що Діор був відомим шанувальником Англії, він назвав свої парфуми «міс», а не «мадмуазель». Цей аромат вийшов у 1947 році.

І хоча Франція вважається колискою парфумів, перший одеколон зробили не французи а німці. Батьківщиною одеколону вважається місто Кельн. У сучасних парфумах може міститися кілька тисяч інгредієнтів – хімічних речовин та оригінальних масел. В парфумерії найчастіше використовують есенції троянди і жасмину, тому що екстракти цих рослин практично незамінні у парфумах.